• انتشار: 8 مارس 2018
  • ساعت: 13:34
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 26870
پرینت

نیروهای امنیتی ۱۷ هراس افکن را به هلاکت رساندند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که نیروهای امنیتی در ادامه عملیات روزانه شان برای پاکسازی کشور از وجود دشمنان، دست کم ۱۷ تروریست را در نقاط مختلف کشور به هلاکت رسانده اند.

وزارت دفاع ملی امروز (پنجشنبه) با نشر خبرنامه ای نوشته است که نیروهای ملی دفاعی و امنیتی افغانستان عملیات مشترک تهاجمی و تعرضی را به هدف محافظت از جان و مال مردم و سرکوب هراس افکنان در نقاط مختلف کشور راه اندازی کردند که در نتیجه آن ۱۷ تن از دهشت افکنان کشته شده، ۸ تن دیگر زخمی و ۸ فرد مشکوک دیگر را دستگیر کرده اند.

وزارت دفاع ملی نگاشته در این عملیات که با حمایت  نیروهای توپچی و هوائی در ولایات ننگرهار، لغمان، کنر، غزنی، پکتیکا، پکتیا، کندهار، زابل، تخار، فاریاب، فراه و هلمند راه اندازی گردیده، در ولسوالی علینگار ولایت لغمان ۷ تن دهشت افگن کشته شده، در ولسوالی اندر ولایت غزنی ۳ تن دهشت افگن کشته و ۴ تن زخمی و در ولسوالی میوند ولایت کندهار ۳ تروریست طالب کشته شده، ۲ تن زخمی و ۸ فرد مشکوک دستگیر گردیده اند .

همچنین در این عملیات در ولسوالی شیندند ولایت هرات  ۳ تن از دهشت افکنان کشته شده و ۲ تن دیگر زخمی و در ولسوالی سید خیل ولایت پروان نیز یک هراس افکن به هلاکت رسید.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می افزاید که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ عملیات تصفیه ای پلان شده و ۶۳ عملیات خاص در ۱۰ ولایت کشور راه اندازی گردید. نیروی هوایی کشور نیز ۸۷ پرواز در حمایت نیروهای ارتش راه اندازی کرد.

تاکنون هیچ یک از گروه های مسلح در خصوص این گزارش اظهار نظری نکرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *