• انتشار: ۲۲ ثور ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۵:۵۹
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 9538
پرینت

نیروهای امنیتی ۱۲ هراس افکن را به هلاکت رساندند

نیروهای امنیتی در ادامه عملیات روزانه شان برای پاکسازی کشور از وجود دشمنان طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲ هراس افکن را به هلاکت رسانده اند.

 

وزارت دفاع ملی کشور با درج خبرنامه ای نوشت که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات متعددی را در ولایات کنر، میدان وردک، کندهار، ارزگان، زابل، هرات، بلخ، جوزجان، بغلان، کندز، تخار و هلمند راه اندازی کردند که در نتیجه این عملیات، دست کم ۱۲ شورشی مسلح مخالف دولت کشته شده، ۵ تن زخمی و ۷ تن دیگر دستگیر شدند.

وزارت دفاع ملی با بیان اینکه این عملیات با حمایت نیروهای توپچی و هوایی صورت گرفته، عملیات اخیر را به شرح زیر اعلام می کند:

در مربوطات ولسوالی کشنده ولایت بلخ ۷ شورشی مسلح کشته شد و در مربوطات ولسوالی دهراوود ولایت ارزگان نیز ۴ تن کشته شده و ۶ تن دیگر به همراه ۶۰ سیر (۴۲۰ کیلو) تریاک دستگیر شدند.

به همین ترتیب، در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی درقد ولایت تخار راه اندازی شد، ۵ مخالف مسلح زخمی شد. در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی سیدآباد ولایت میدان وردک صورت گرفت یک تن کشته و یک تن دیگر به همراه ۷ کیلوگرم مواد منفجره، یک فیر مرمی توپ، نیم بوری/کیسه ساچمه، یک عراده موتر سایکل و ۴ حلقه ماین دستگیر شد.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش همچنین افزود که در جریان این عملیات یک سرباز اردوی ملی کشور به شهادت رسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *