• انتشار: 16 جولای 2016
  • ساعت: 13:22
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 10923
پرینت

نیروهای امنیتی ۲۷ دهشت افگن را به هلاکت رساندند

نیروهای امنیتی در ادامه عملیات روزانه شان برای پاکسازی کشور از وجود دشمنان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ تن از دهشت افگنان را به هلاکت رساندند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه ای که اطلاعات جدید از عملیات های روزانه نیروهای امنیتی را می دهد نوشت، نیروهای امنیتی کشور طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات های متعددی را در ولایات ننگرهار، نورستان، پکتیکا، خوست، غزنی، فراه، جوزجان، تخار و هلمند راه اندازی کردند، که در نتیجه این عملیات ها، ۲۷ تن از دهشت افگنان از جمله یک فرمانده طالبان و یک تروریست گروه داعش به هلاکت رسیدند.

همچنین در جریان این عملیات ها ۲۲ تن دیگر از این دهشت افکنان زخمی شده و ۴ تن نیز به بازداشت نیروهای امنیتی درآمد.

وزارت دفاع در خبرنامه اش عملیات جدید نیروهای امنیتی را به شرح زیر اعلام می کند:

در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی نهرسراج ولایت هلمند صورت گرفت ۱۲ تن از شورشیان طالبان کشته شدند.

در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی ارگون ولایت پکتیکا صورت گرفت ۵ تن از دهشت افکنان کشته شده و ۸ تن دیگر نیز زخمی شدند.

در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی های اچین و خوگیانی ولایت ننگرهار راه اندازی شد ۴ تن از دهشت افگنان به شمول یک تروریست داعش کشته شده و یک داعشی دیگر نیز زخمی شد.

در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی وایگل ولایت نورستان صورت گرفت یک تن از فرماندهان شورشیان طالبان به هلاکت رسید و ۳ تن دیگر نیز زخمی شدند.

در نتیجه عملیات تصفیه ای نیروهای امنیتی در مربوطات ولسوالی های قره باغ و اندر ولایت غزنی، موسی خیل ولایت خوست و سروبی ولایت کابل، ۵ تن از دهشت افگنان کشته شده، ۱۰ تن دیگرشان زخمی و ۴ تن نیز دستگیر شدند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می افزاید در نتیجه این عملیات ها که برای سرکوب دشمنان و تامین امنیت و آرامش مردم افغانستان راه اندازی شده بودند، یک تن از منسوبین اردوی ملی به درجه رفیع شهادت نایل گردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *