• انتشار: 7 دسامبر 2016
  • ساعت: 13:25
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 16061
پرینت

نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ هراس افکن را به هلاکت رسانده اند

نیروهای امنیتی در ادامه عملیات های روزانه شان برای پاکسازی کشور از وجود هراس افکنان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶ شورشی مسلح را به هلاکت رسانده اند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه ای امروز (چهارشنبه) نوشته است که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات های متعددی را در نقاط مختلف کشور راه اندازی کردند که در نتیجه این عملیات ها، ۲۶ تن از شورشیان مسلح کشته شده، ۱۸ تن دیگر زخمی و ۱۰ فرد مشکوک دستگیر شدند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش برخی جزئیات این عملیات ها را به شرح زیر اعلام کرده است.

در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی زرمت ولایت پکتیا راه اندازی شد، ۷ تن از شورشیان طالبان کشته شده و ۳ تن دیگرشان زخمی شدند.

در عملیاتی که در مربوطات ولایت کندز صورت گرفت، ۷ تن از هراس افکنان کشته شده و ۵ تن دیگر زخمی شدند. در مربوطات ولسوالی ده یک ولایت غزنی نیز ۴ تن از شورشیان طالبان به هلاکت رسیدند.

به همین ترتیب، در عملیاتی که در مربوطات ولسوالی چمتال ولایت بلخ انجام شد، ۳ تن از هراس افکنان کشته شده، یک تن زخمی و ۱۰ فرد مشکوک نیز دستگیر شدند.

در مربوطات شهر مهترلام ولایت لغمان نیز ۲ تن از دهشت افکنان کشته شدند. در مربوطات ولسوالی شیندند ولایت هرات نیز ۲ تن از شورشیان طالبان کشته شده و ۸ تن دیگرشان زخمی شدند.

همچنین در مربوطات ولسوالی مارجه ولایت هلمند نیز یک تن از هراس افکنان کشته شده و یک تن دیگرشان زخمی شد.

هیچ یک از گروه های شورشی به شمول طالبان تاکنون در خصوص این گزارش چیزی نگفته است.

وزارت دفاع ملی همچنین در خصوص خسارات و یا تلفات احتمالی نیروهای امنیتی در این عملیات ها جزئیاتی ارائه نکرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *