• انتشار: ۱۵ سرطان ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۶:۴۷
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 10617
پرینت

نیروهای امنیتی تدابیر شدید امنیتی را برای ایام عید فطر گرفته اند

مقامات در وزارت داخله کشور می گویند که تمامی تدابیر امنیتی لازم برای تامین امنیت ایام عید فطر توسط نیروهای امنیتی و دفاعی کشور گرفته شده است.

نیروهای امنیتی تقریبا در تمامی کلان شهرهای کشور از جمله کابل به مناطق حساس امنیتی اعزام شده اند و در حالت آماده باش کامل قرار دارند تا هر گونه فعالیت مشکوک شورشیان را زیر نظر داشته باشند.

براساس گفته های مقامات امنیتی کشور، نیروهای امنیتی از هم اکنون برای جلوگیری از وقوع هر گونه رویداد تروریستی در کابل شروع به بازرسی موترها و اشخاص مشکوکی که وارد کابل می شوند کرده اند. این تدابیر در بسیاری از کلان شهرهای دیگر نیز جاری است.

صدیق صدیقی سخنگوی وزارت امور داخله کشور گفت “تمامی تدابیر امنیتی لازم برای ایام عید فطر در نظر گرفته شده است تا مردم افغانستان عیدی آرام داشته باشند.”

این در حالیست که ملا هیبت الله آخوندزاده رهبر جدید طالبان در پیام عیدی اش روز شنبه وعده داد که راه پیشینانش یعنی ملامحمد عمر و ملا اختر محمد منصور را ادامه خواهد داد.

لازم به ذکر است که عید فطر روز چهارشنبه اعلام شده است و این عید به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. در این ایام تمامی دفاتر دولتی و شخصی تعطیل خواهند بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *