• انتشار: ۲۵ قوس ۱۳۹۴
  • ساعت: ۲۰:۵۴
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 5172
پرینت
وزارت داخله:

“نیروهای امنیتی آماده مبارزه با هرگونه ستیزه جویی هستند”

وزارت امور داخله کشور امروز چهارشنبه به مردم اطمینان داد که نیروهای امنیتی کشور آماده مبارزه با هرگونه ستیزه جویی از سوی مخالفان مسلح به ویژه در فصل بهار می باشند.  

صدیق صدیقی سخنگوی وزارت امور داخله امروز در جمع خبرنگاران گفت تلاش ها در جریان است تا در فصل زمستان تمامی پوسته های امنیتی در سراسر کشور مجهز به تجهیزات نظامی شوند، تا از این رو بتوانند در فصل بهار و همزمان با حملات احتمالی شورشیان در این فصل مبارزه کنند.

آقای صدیقی اذعان دارد که ناامنی در کشور پس از سقوط شهر کندز به دست طالبان کمی افزایش داشته است، اما وی گفت تلاش ها همچنان در جریان می باشد تا از وقوع هرگونه حمله احتمالی از سوی مخالفان مسلح جلوگیری به عمل آید.

وی همچنین افزود که شورشیان طالبان و جنگجویان داعش هر دو در تلاشند تا بتوانند مخفیگاه ها و نفوذ خود را در کشور افزایش دهند، اما نیروهای امنیتی متعهد هستند تا کشور را از وجود این شورشیان پاکسازی کنند.

آقای صدیقی گفت “نیروهای امنیتی کشور در طول شش ماه گذشته با جنگجویان داعش در حال مبارزه بوده اند و از نفوذ این گروه در کشور جلوگیری کرده اند.”

آقای صدیقی همچنین از پروژه خط لوله گاز تاپی به عنوان پروژه اقتصادی مهمی یاد کرد و گفت که وزارت امور داخله کشور در راستای تامین امنیت کامل این پروژه تلاش می کند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *