• انتشار: 19 ژوئن 2017
  • ساعت: 16:29
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 21768
پرینت

نمایندگان: دو عضو مجلس درصدد آوردن انتحاری به داخل مجلس هستند

برخی از اعضای مجلس نمایندگان بدون اینکه از فرد خاصی نام ببرند، هشدار می دهند که دو عضو مجلس درصدد هستند که افراد انتحاری را به داخل مجلس بیاورد.

نیلوفر ابراهیمی، نماینده مردم بدخشان امروز دوشنبه در صحن علنی مجلس گفت: قرار اطلاعی که همین هفته به دبیرخانه مجلس نمایندگان رسیده است، ما شاهد گندیدن نمک هستیم.

خانم ابراهیمی افزود: “اطلاع حاصل شده که یک وکیل و یک سناتور به انتحاری ها کمک می کند و شاید پارلمان شاهد حادثه خطرناک باشد.”

وی با بیان اینکه این اولین بار است که نیروی امنیتی چنین اطلاعی را با مجلس شریک ساخته است، گفت: “گفته شده وکیل و سناتور انتحاری را به داخل پارلمان می آورند، از شما -رئیس مجلس- خواهش می کنم وقتی آنان این قدر ذلیل می شوند که بیایند دست به همچون عمل بزنند و انتحاری شوند، نام آنان را افشا کنید.

این عضو مجلس تاکید کرد وقتی نیروی امنیتی تا این حد اطلاع دارند که موقف فرد را تشخیص کردند، حتما می دانند که این دو تن از اعضای پارلمان چه کسانی هستند.

به گزارش آوا، ظهیر سعادت، نماینده مردم پنجشیر در مجلس نیز با اشاره به این موضوع خطاب به رئیس مجلس کرد و گفت: شما مسوولیت دارید اگر موضوع را در حضور رسانه‌ها شریک نمی سازید، حد اقل ما وکلا را خبر کنید که این افراد چه کسانی هستند که انتحاری را به داخل شورا می‌آورند.

بااین همه، عبدالرووف ابراهیمی رئیس مجلس نمایندگان نیز رسیدن چنین اطلاعی به دبیرخانه مجلس نمایندگان را تایید کرد.

آقای براهیمی گفت: بلی تهدیدات بلند وجود دارد، اما لازم نمی دانیم در حضور مطبوعات این موضوع را عرض کنم، امروز و دیروز در این رابطه جلسه داشتیم و قرار است که بازهم امروز جلسه داشته باشیم.

رئیس مجلس اضافه کرد که نگرانی مجلس را با نهادهای امنیتی شریک ساخته و اکنون کار روی این قضیه توسط نهادهای امنیتی جریان دارد.

تاکنون نهادهای امنیتی رسما چیزی در این مورد نگفته اند.

این در حالیست که پارلمان دو سال قبل شاهد یک حمله گروهی انتحاری بود. چندین انتحاری به ساختمان پارلمان سابقه حمله کردند اما توسط چند سرباز امنیتی پیش از داخل شدن به صحن مجلس از پادرآورده شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *