• انتشار: 7 نوامبر 2015
  • ساعت: 23:05
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 4105
پرینت

ملا منصور دادالله مورد حمله هواداران ملا اختر منصور قرار گرفت

ملا دادالله که یکی از فرماندهان برجسته مخالف ملا اختر منصور رهبر طالبان می باشد امروز شنبه از سوی هواداران ملا اختر منصور در ولایت زابل مورد حمله قرار گرفت.

عبدالمنان نیازی معاون سیاسی گروه مخالف ملا منصور به اکسپرس تریبون پاکستان گفت که منصور دادالله معاون رئیس دسته مخالف ملا اختر منصور امروز در ولسوالی ده چوپان ولایت زابل از سوی هواداران ملا اختر منصور رهبر طالبان مورد حمله حمله قرار گرفت، اما وی توانست از این حمله جان سالم بدر ببرد.

ملا منصور دادالله که از فرماندهان برجسته طالبان می باشد با انتخاب ملا اختر منصور به عنوان رهبر جدید طالبان مخالفت کرد و گفت که ملا محمد عمر به مرگ طبیعی نمرده و ممکن است وی توسط ملا اختر منصور به قتل رسیده باشد.

ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان از وقوع این رویداد اظهار بی اطلاعی می کند در حالیکه عبدالمنان نیازی می گوید که طالبان به پایگاه ملا منصور دادالله امروز حمله کردند.

ملا نیازی گفت “سربازان ما موفق شد که مهاجمان را به عقب برانند و برخی از آنان را نیز دستگیر کنند.”

وی افزود که هواداران ملا اختر منصور شایعه کرده بودند که سربازان داعشی نیز در پایگاه ملا دادالله حضور داشته اند.

از آنجایی که این منطقه بسیار دور افتاده می باشد تاکنون در خصوص تلفات احتمالی این درگیری میان طالبانی گزارشی بدست نرسیده است.

لازم به ذکر است که این درگیری میان طالبانی در حالی صورت می گیرد که دسته مخالف ملا اختر منصور به تازگی ملا محمد رسول را به عنوان رهبر جدید خود منتخب کرده اند.

 

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *