• انتشار: 10 دسامبر 2015
  • ساعت: 21:24
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 5035
پرینت

مسعود اندرابی به عنوان سرپرست ریاست عمومی امنیت ملی گماشته شد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور شام امروز استعفای انجنیر رحمت الله نبیل رئیس اداره امنیت ملی را پذیرفت، و مسعود اندرابی را به عنوان سرپرست این ریاست منصوب کرد.

در خبرنامه ای که شام امروز از سوی دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری در اختیار رسانه ها قرار گرفته آمده است که پس از دریافت استعفا نامه آقای رحمت الله نبیل، محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور فورا جلسه ای را در ارگ ریاست جمهوری تشکیل داد تا سرپرست ریاست عمومی امنیت ملی جدید برگزیند.

بر اساس این خبرنامه، رئیس جمهور پس از مشورت هایی که انجام داد، مسعود اندرابی را به عنوان سرپرست ریاست عمومی امنیت ملی تعیین کرد.

خبرنامه می افزاید که آقای غنی پس از دریافت استعفا نامه رحمت الله نبیل، از خدمات او در تامین امنیت کشور در طول دوره تصدی وی قدردانی کرد.

آقای غنی همچنین از تمامی کارکنان ریاست عمومی امنیت ملی به مثابه یک تیم واحد که وظیفه ای خطیر را به عهده دارند یاد کرد و از تلاش های مستمر آنها در تامین امنیت کشور سپاسگزاری کرد.

اشرف غنى نقش امنیت ملی را در کشف و دفع عوامل ناامنی مهم دانست و با برشمردن دستاوردهای بزرگ این نهاد، گفت که این نهاد در آینده نیز به موفقیت های بیشتری نیز دست خواهد یافت.

خبرنامه همچنین گفت که در این جلسه داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور و معاونین ریاست عمومی امنیت ملی حضور داشتند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *