• انتشار: 24 ژانویه 2016
  • ساعت: 16:48
  • سرویس: اقتصاد
  • کدخبر: 6398
پرینت
وزارت انرژی و آب:

مساله بند باغ دره با جدیت بررسی شود

انجنیر علی احمد عثمانی وزیر انرژی و آب در بازدید از تاسیسات این وزارت در ولایت کاپیسا؛ بر جدیت وزارت انرژی و آب روی ساخت بند باغ دره تاکید کرد.

 

آقای عثمانی که در جمع صدها تن از شهروندان کاپیسا و با حضور مقام های بلند پایه این وزارت صحبت می کرد، گفت: “این وزارت با جدیت در پی حل مسایل مربوط به بند باغ دره است.”

وزیر انرژی و آب گفت در حل مسایل بند باغ دره و برق منطقه گلبهار در ولایت کاپیسا؛ والی، اعضای مجلس نمایندگان و اعضای شورای ولایتی می توانند در کنار وزارت انرژی و آب پیشگام باشند.

همچنین آقای عثمانی با والی کاپیسا، اعضای مجلس نمایندگان، اعضای شورای ولایتی، مقام ها و بزرگان کاپیسا از ساحه ساخت بند باغ دره بازدید کرد و در ادامه سب استیشن برق ولایت کاپیسا که در ولسوالی نجراب این ولایت ساخته شده است را افتتاح کرد.

وزیر انرژی و آب بعد از افتتاح سب استیشن برق گفت: ایستادگی در برابر مشکلات مشترک و پشتیبانی مردم است که سبب توانمندی حکومت می گردد.

آقای عثمانی سپس افزود: این وزارت تا کنون ۴۶ پروژه در بخش آب در ولایت کاپیسا راه اندازی کرده است و در بخش انرژی همچنان گفت: “پروژه بند برق باغ دره” برای این وزارت بسیار مهم است. چون ساخت این بند سبب فراهم شدن زمینه کار و فعالیت های اقتصادی به مردم این ولایت می گردد.

براساس گفته های مقام های شرکت برشنا، حدود ۸۰ درصد برق مصرفی کشور وارداتی است و بیشتر کلان شهرها و مسیر انتقال برق از نیروی برق مستفید شده اند.

 

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. […] منبع خبر […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *