• انتشار: 17 دسامبر 2015
  • ساعت: 16:57
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 5203
پرینت

مرکز سمع شکایات معاونیت اول ریاست جمهوری افتتاح شد

مرکز سمع شکایات و روابط عامه معاونیت اول ریاست جمهوری، امروز با حضور برخی از مقام های دولتی در دفتر معاون اول ریاست جمهوری افتتاح شد.

عنایت الله بابر فرهمند رئیس دفتر معاون اول ریاست جمهوری در مراسم آغاز به کار این مرکز ارتباطی گفت که ضرورت ایجاد چنین نهادی در ساختار معاونیت اول ریاست جمهوری از قبل محسوس بود و از همین رو چند سال پیش در همیاری با برنامه انکشافی سازمان ملل متحد کار برای ایجاد آن مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.

آقای فرهمند افزود که به دلایل معلوم این مرکز به مدت سه سال به کار نیافتد و از این رو دولت فرصت های خوبی را برای دریافت نظرات مردم، از دست داد که می توانست در راستای یک حکومتداری خوب کارساز واقع شود.

آقای فرهنمند یاد آور شد که با آغاز به کار این مرکز، مردم می توانند از سراسر کشور نظریات، پیشنهادات و انتقادات خود را پیرامون وضعیت در کشور، عملکرد والیان، ولسوالان و دیگر مسئولان ولایات در همه بخش ها با دایر نمودن شماره ۳۱۱ با مسئولان این مرکز در میان بگذارند.

رئیس دفتر معاون اول ریاست جمهوری افزود، این پیام ها به صورت فوری مورد بررسی قرار گرفته و در راه حل آن اقدامات فوری صورت می گیرد.

وی به مردم کشور اطمینان داد که معاون اول ریاست جمهوری نیز وعده سپرده که خود در هفته دو روز در مرکز این اداره حضور خواهد داشت و از نزدیک شکایات مردم را خواهد شنید و رسیدگی خواهد کرد.

این مرکز در حالی ایجاد می شود که بارها مشکلات مردم از طریق رسانه ها نشر شده است اما سران حکومت به این مشکلات توجهی نکرده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید که ایجاد چنین مرکزی چه مقدار در روند حکومت فعالیت مثمری خواهد داشت.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *