• انتشار: 21 ژوئن 2017
  • ساعت: 12:02
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 21816
پرینت

محمد محقق: وحدت و همدلی ملت راه مقابله با تروریستان است

محمد محقق، معاون ریاست اجرایی از حضور و فعالیت گسترده تروریستان در کشور ابراز نگرانی کرد و گفت که با وحدت و همدلی می توان با دسیسه های تروریستان مقابله کرد.

آقای محقق در محفل ضیافت افطاری که شب گذشته در منزلش برگزار کرده بود، افزود، “ورود نسل جدید افراطى و تکفیرى از مخالفان مسلح نظام در معادلات سیاسى نظامى کشور و حضور نزدیک به بیست جریان مسلح افراطى در جغرافیاى افغانستان که از طرف بیگانه ها اکمال می شوند اوضاع کشور را بیشتر از پیش دشوار و پیچیده ساخته که نیازمند دقت بیشتر در طرح ها و پلانهاى مقابله با این جریانها است.”

محقق و عبدالستار خواصى، راه حل مقابله با افرط گرایى را اتکاء به خداوند، وحدت و همدلى همه اقوام و مذاهب کشور دانستند.

در ضیافت افطارى حاجى محمد محقق رهبر حزب وحدت اسلامى مردم و معاون ریاست اجرایی با حضور جمعى از وزراء، وکلاى پارلمان و شخصیتهاى سیاسى و اجتماعى برگزار شده بود.

عبدالستار خواصى عضو مجلس نیز به نمایندگى از مهمانان گفت که براى رویارویى با موج افراط گرایى جدید، اتکا به اسلام و عقاید صحیح دینى، وحدت بیش از پیش همه اقوام و مذاهب کشور و مقابله جدى و سرسختانه در برابر دشمن تکفیرى و افراطى را تنها راه نجات افغانستان است.

گفتنی است که گروه های تروریستی اخیرآ مسجد و متنفذان مذهبی را مورد هدف قرار می دهند تا باعث تفرقه بین اقوام و مذاهب کشور شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *