• انتشار: 15 فوریه 2016
  • ساعت: 15:28
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 7305
پرینت
والی سرپل:

متجاوزان این بار با لباس اسلام وارد کشور شده اند

محمد ظاهر وحدت، والی سرپل می گوید که تجاوزگرانی که امروز در داخل کشور جنگ می کنند با لباس اسلام و خودی وارد کشور شده اند.

 

آقای وحدت در گفتگویی به خبرگزاری رها گفت: “ارتش سرخ شوروی با لباس خود وارد کشور شد که اما با جهاد مردم غیور کشور مواجه و از کشور رانده شد.”

والی سرپل اظهار کرد که مجاهدان و ملت غیور افغانستان تحمل تجاوز بیگانگان را نداشته و ندارند، اما اکنون دشمنان و متجاوزان با لباس اسلام و خودی وارد کشور شده اند و با این حربه با دولت و مردم می جنگند.

آقای وحدت در قسمتی دیگر از سخنان خود؛ وضعیت امنیتی ولایت سرپل را خوب عنوان کرد، اما افزود که در برخی از ولسوالی ها ناامنی هایی مشاهده می شود.

محمد ظاهر وحدت، حدود پنج ماه پیش هدایت و رهبری ولایت سرپل را بر عهده گرفت.

او می گوید “زمانی که رهبری ولایت سرپل را برعهده گرفتم؛ این ولایت در شرایط بدی به سر می برد و امنیت در این شهر بسیار خراب بود.”

والی سرپل اضافه کرد که اکنون وضعیت در شهر و برخی از ولسوالی ها خوب، اما در برخی از مناطق روستایی و آن هم فقط در ساعات پایانی روز کمی ناامن است، که اما نیروهای امنیتی در تلاش هستند تا این مشکلات را نیز برطرف کنند.

به همین منظور، آقای وحدت می گوید که علاوه بر تلاش های نیروهای امنیتی برای بهتر شدن اوضاع، نشست های متفاوتی را با مردم و بزرگان این ولایت برگزار می کند تا با کمک مردم بتواند امنیت کامل  این ولایت را تامین کند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *