• انتشار: ۳ عقرب ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۳۰
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 30026
پرینت

فرمانده جدید پلیس غزنی آغاز به کار کرد

جنرال غلام داوود تره‌خیل، به جای فرید احمد مشعل، به عنوان فرمانده جدید پولیس ولایت غزنی رسما آغاز به کار کرده است.

به گزارش رها، فرمانده جدید پلیس غزنی چهارشنبه ۲ عقرب به افسران و منسوبان پولیس آن ولایت معرفی شد و به کارش آغاز کرد.
وی۲۳ میزان سال جاری بر اساس پیشنهاد وزارت داخله و منظوری مقام ریاست جمهوری، به عنوان فرمانده جدید پلیس غزنی تعیین شده بود.
مل پاسوال غلام داوود تره خیل که به تازگی به حیث فرمانده پلیس غزنی تقرر حاصل کرده است، از سوی والی غزنی معرفی شد.
در مراسم معرفی وی جنرالان و افسران وزارت های امور داخله، دفاع ملی، وکلای مردم در شورای ملی و شورای ولایتی و شماری از شهروندان غزنی شرکت داشتند.
وحیدالله کلیمزی والی غزنی از کارکرد مل پاسوال فرید احمد(مشعل) فرمانده پلیس قبلی قدردانی نمود و خطاب به فرمانده جدید پلیس غزنی گفت: در تطبیق قانون و تأمین عدالت، من حامی و همکار همه جانبه شما خواهم بود.
مل پاسوال غلام داود تره خیل فرمانده امنیه غزنی به مردم اطمینان داد که از وضعیت جاری امنیتی و اراضی غزنی آگاهی کامل دارد و برای بهبود وضع امنیتی در مرکز و ولسوالی های آن ولایت تلاش خواهد کرد و از مردم نیز خواستار حمایت و همکاری در راستای تأمین امنیت و گرفتاری باندهای جنایتکار در این ولایت شد.
همچنین در این جلسه رئیس اتاق تجارت و صنایع غزنی به مسأله فساد اداری در این ولایت اشاره کرده و گفته است: “تعدادی از افراد پلیس به جای این که برای تأمین امنیت کوشش می‌کردند، سخت مصروف جمع آوری پول از مارکت های تجارتی در حال ساخت و گل کاری مردم بودند، انشاالله جناب شما وضعیت را طوری تغییر بدهید تا فاصله‌های به وجود آمده کمتر شود و حکومت جای امن برای مردم باشد، نه جای ترس”.
وی همچنین بر ضرورت حمایت و تشویق تاجران و اصناف به عنوان بخش مهم ‌مفید جامعه تأکید کرده و به نمایندگی از مردم غزنی، از برنامه‌های اصلاحی فرمانده جدید پولیس غزنی که باعث آرامش مردم گردد، حمایت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *