• انتشار: 8 دسامبر 2015
  • ساعت: 16:42
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 4966
پرینت

فردی به اتهام تجاوز به دختران دستگیر شد

ریاست مبارزه با جرایم جنایی وزارت امور داخله فردی را بازداشت کرده که دختران را فریب می داده آنان را مورد تجاوز جنسی قرار می داده است.

این شخص اشرف نام دارد و مالک یک موتر فروشی در کابل می باشد و تا کنون دختران زیادی را قربانی تجاوز جنسی خود ساخته است.

جنرال ظاهر ظاهر، رییس عمومی مبارزه با جرایم جنایی وزارت امور داخله، امروز (سه شنبه) در یک نشست خبری گفت: اشرف، ابتدا با نیرنگ دختران را فریب می داد و بعد از گرفتن فلم و عکس از تجاوز خود بر آنان، دختران را تهدید و آنان را اختطاف می کرد.

او خاطر نشان کرد، که از نزد این شخص ۸ سیت مبایل به دست آمده است که در هر کدام شان تصاویر و فلم های ده ها دختر دیده می شود.

رئیس عمومی مبارزه با جرایم جنایی وزارت امور داخله اظهار کرد که دختران زیادی قربانی تجاوز این فرد شده است که وی آنان را بعد از اختطاف در چندین مکان مختلف دور از انظار عامه نگهداری می کرده است.

به گفته آقای ظاهر، خانواده های دختران نیز بنابر در میان بودن آبروی شان از شکایت علیه این فرد خود داری کرده اند.

او هم چنان اشاره کرد که این فرد در قضیه ای فیروز –جوانی که چندی قبل خود را در مقابل ارگ آتش زد- نیز دخیل بوده و زهره –نامزد فیروز- نیز از جمله قربانی شدگان توسط این فرد است.

جنرال ظاهر، در قسمت دیگر سخنان خود اشاره به قاچاقبران انسان نموده گفت که ریاست عمومی مبارزه با جرایم جنایی وزارت امور داخله در همین اواخر ۱۱ تن از سران قاچاقبران انسانی را دستگیر کرده است.

آقای ظاهر افزود: این افراد با بهانه های مختلف مردم را تشویق رفتن به سوی اروپا را کردند و برای این کار خود خانه به خانه کمپاین می کردند.

ظاهر خاطر نشان کرد که این افراد پول های گزافی را از شهروندان به این بهانه ها اخذ میکرد و بعد از گرفتن پول مردم را در نیمه راه رها می کردند.

او تاکید کرد که با دستگیری این ۱۱ تن تا اندازه ای از قاچاق انسانی کاسته شده و قاچاقبران مانند اوایل آشکارا فعالیت نمی توانند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

  1. […] منبع خبر […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *