• انتشار: 1 فوریه 2018
  • ساعت: 16:20
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 26050
پرینت

فدایی: لوگر با حمایت نیروهای مردمی به سرنوشت کندز دچار نخواهد شد

محمد حلیم فدایی والی لوگر می گوید که ولایتش با حمایت نیروهای مردمی هیچ گاه به سرنوشت ولایت کندز دچار نخواهد شد.

 

محمد حلیم فدایی والی لوگر که روز گذشته در جریان مراسم تقدیر از یکی از فرماندهان نظامی این ولایت سخن میزد، گفت که ولایتش با حمایت نیروهای مردمی هیچ گاه به سرنوشت ولایت لوگر دچار نخواهد شد.

روز گذشته سران نیروهای مردمی در ولایت لوگر از جنرال عبدالرزاق فرمانده لوای چهارم که مسئولیت دفاعی ولایات لوگر و میدان را بر عهده دارد، با اهدای مدالی از او تقدیر کردند.

این مردمان همچنین چندی پیش با ساخت یک مدال نمادین و اهدای نمادین او به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، از او بخاطر افزایش فشارهایش بر پاکستان تقدیر کرده بودند.

آقای فدایی همچنین در سخنانش اشاره ی تندی به دشمنان افغانستان کرد و گفت دندان کج کسانی که تمایل برای پیوستن به پروسه صلح ندارند را با بوکس راست می کنیم.

سید فرهاد اکبری رهبر نیروهای مردمی ولایت لوگر نیز با اشاره به کارکردهای جنرال عبدالرزاق او را فردی شایسته برای تقدیر یاد کرد و گفت وی طی یک سال گذشته بخاطر حفاظت از جان مردم سه بار در نبرد با دشمنان زخمی شده است.

جنرال عبدالرزاق نیز در این مراسم گفت که در ابتدای کارش تقریبا تمامی مسیر کابل به لوگر ناامن بود اما با حمایت نیروهای مردمی هم اکنون این مسیر امنیت خود را داراست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *