• انتشار: 21 آوریل 2018
  • ساعت: 12:14
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 27651
پرینت

عطا نور از کمپاین اطلاع رسانی کمیسیون مستقل انتخاباتی انتقاد کرد

عطا محمد نور رئیس اجرایی جمعیت اسلامی و والی پیشین بلخ روز گذشته با بیان اینکه طی یک هفته تنها ۳۵۰۰ تن در بلخ در مراکز ثبت نام رای دهی ثبت نام کرده اند، از کمپاین اطلاع رسانی کمیسیون مستقل انتخاباتی انتقاد کرد.

آقای عطا محمد نور والی پیشین بلخ روز گذشته (جمعه) در دیدار با ساکنان بلخ، با بیان اینکه طی تقریبا یک هفته تنها ۳۵۰۰ تن در ولایت بلخ کارت رای دریافت کرده اند، از کمپاین اطلاع رسانی کمیسیون مستقل انتخاباتی به شدت انتقاد کرد.

آقای نور گفت که جدیت در برنامه اطلاع رسانی کمیسیون مستقل انتخاباتی دیده نمی شود، و از سوی دیگر مردم نیز به برگزاری انتخابات شفاف و عادلانه در زمان تعیین شده آن باور ندارند.

والی پیشین بلخ در عین حال از مردم خواست تا به صورت جمعی به مراکز ثبت نام رای دهندگان مراجعه کرده و کارت های رای دهی شان را دریافت نمایند.

او همچنین گفت که ۶۰ مرکز ثابت و سیار در سراسر ولایت بلخ برپا شده تا آن دسته از شهروندان که تاکنون شناسنامه هایشان را دریافت نکرده اند، به آن مراکز مراجعه کرده و شناسنامه هایشان را دریافت کنند.

رئیس اجرایی جمعیت اسلامی علاوه کرد: «آینده خود را باید از امروز رقم بزنیم و این امر بدون ثبت نام با شیوه جدید امکان پذیر نیست.»

او گفت که کارت های کهنه رای دهی اعتبار ندارد و شهروندان واجد شرایط باید کارت های جدید رای دهی دریافت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *