• انتشار: ۹ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۶:۲۹
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 19700
پرینت
رئیس اجرایی:

عدالت در مورد عبدالرزاق وحیدی اجرا می شود

عبدالله عبدالله، رییس اجراییه با شماری از نمایند‌گان مجلس و متنفذان مناطق مرکزی کشور در پیوند به پرونده عبدالرزاق وحیدی، وزیر به تعلیق درآمده مخابرات دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، نمایند‌گان و متنفذان مناطق مرکزی، ضمن حمایت همه‌جانبه از حکومت وحدت ملی، خواستار توجه به حاکمیت قانون و مبارزه با فساد اداری شدند.

عبدالله  افضلی از اساتید حوزه علمیه  کابل به نمایندگی از حاضران گفت که عبدالرزاق وحیدی وزیر مخابرات کارنامه درخشان دارد و به همین جرم وظیفه اش طی حکمی که وجود خارجی ندارد تعلیق گردیده و دروازه دفترش بدون حضور نماینده ثارنوالی توسط مشاور رئیس جمهوری، کاش لاک و مهر می شد، بلکه تخته بند شده است، این در حالیست که تعلیق وظیفه یک وزیر تشریفات اداری خاص خودش را دارد.

آقای افضلی خطاب به داکتر عبدالله گفت که “وحیدی می دانست که وزارت بی پشتوانه، کاری نیمه راه است و لذا ابدا بدان فکر نمی کرد اما شما و استاد محقق او را وادار به قبولی وزارت کردید.”

نمایندگان و متنفذان ولایت های مرکزی  گفتند که هیأتی به منظور بررسی دوسیۀ آقای وحیدی تعیین شده بود و تحقیقات هم تکمییل شده است؛ اما نتایج آن با مردم، رسانه‌ها و حتی خود آقای وحیدی در میان گذاشته نشده است.

وظیفه عبدالرزاق وحیدی، وزیر مخابرات حدود سه ماه پیش بدون صدور حکم ریاست جمهوری به حالت تعلیق در آمد که تاکنون وی علت تعلیق وظیفه اش را نمی داند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *