• انتشار: ۳ دلو ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۴:۰۷
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 31793
پرینت

طراح حمله تروریستی میدان وردک به هلاکت رسید

ریاست عمومی امنیت ‌ملی با نشر خبرنامه‌ای اعلام کرد که طراح حمله تروریستی صبح روز دوشنبه در میدان وردک، شب گذشته در نتیجه حمله هوایی نیروهای امنیتی به هلاکت رسیده است.

به گزارش رها، ریاست عمومی امنیت ‌ملی از هلاکت طراح حمله انتحاری اخیر به یک مرکز آموزشی این ریاست در ولایت میدان وردک به همراه ۷ تروریست دیگر خبر داده است.

در خبرنامه ریاست امنیت ملی آمده است: با راه‌اندازی کار اوپراتیفی “قومندان نعمان”، طراح حمله انتحاری بالای قرارگاه مفرزه خیزش امنیت ملی، ساعت ۱۱:۱۲ شب گذشته در حمله هوایی، با هفت تروریست دیگر در میدان شهر، مرکز ولایت میدان وردک به هلاکت رسید.

امنیت ‌ملی تأکید کرده که سایر اعضای این شبکه تروریستی را تعقیب و از بین خواهد برد.

خبرنامه می افزاید، نیروهای امنیتی و دفاعی افغانستان به هدف پاسداری از خاک و مردم خود حاضر به هر نوع فداکاری و ایستادگی در مقابل دشمنان زبون این مرز و بوم است.  دشمنان بدمنش، تبهکار و فروخته شده نمی‌توانند روحیه، اقتدار و عظم قاطع سربازان افغان را تضعیف نمایند.

این در حالی است که روز گذشته نیز ریاست امنیت ملی در یک خبرنامه، گفته بود که در حمله انتحاری یک عراده موتر هاموی مملو از مواد انفجاری در نزدیکی قرارگاه آموزشی نیروهای خیزش مردمی در میدان شهر، ۴۳ تن کشته و ۵۸ تن دیگر زخمی شده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *