• انتشار: 21 آگوست 2016
  • ساعت: 16:17
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 12571
پرینت
جنرال مراد:

طالبان از کندز ریشه کن می شود/ تنها جنازه طالبان در ولایت کندز جای دارد

جنرال مراد علی مراد معاون ستاد مشترک ارتش کشور گفته است که به زودی طالبان از ولایت کندز ریشه کن می شود و تنها جنازه ها و زخمی های این شورشیان در ولایت کندز جای خواهند داشت.

جنرال مراد علی مراد معاون ستاد مشترک ارتش کشور که به دنبال ناامنی ها در شمال به ولایت کندز سفر کرده است گفت به زودی طالبان را از این ولایت ریشه کن می کنند.

جنرال مراد که رهبری عملیات علیه طالبان را هم اکنون به عهده دارد می گوید سرکوب و نابودی این گروه شورشی در ولایت کندز از اولویت هایشان می باشد.

وی همچنین گفت که چندین عملیات از چندین جبهه علیه شورشیان طالبان در این ولایت آغاز شده است.

لازم به ذکر است که حوالی ساعت ۹ صبح روز گذشته، ولسوالی خان آباد در ۲۵ کیلومتری شرقی مرکز ولایت کندز به تصرف طالبان درآمد.

اما نیروهای امنیتی پس از ساعاتی توانستند شورشیان را به عقب برانند و کنترول ولسوالی را بازپس گیرند.

به دنبال این ناامنی ها، جنرال مراد علی مراد شب گذشته وارد این ولایت شد تا رهبری عملیات علیه شورشیان طالبان را به عهده بگیرد.

او گفت “متاسفانه مرکز ولسوالی قلعه ذال این ولایت نیز شب گذشته به تصرف شورشیان طالبان در آمد، اما به زودی این ولسوالی را نیز بازپس خواهیم گرفت.”

گفتنی است که مقام های امنیتی در این ولایت همچنین گفته اند که نیروهای ناتو نیز با حمایت هوایی در این عملیات ها با نیروهای امنیتی افغانستان همکاری می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *