• انتشار: 29 جولای 2017
  • ساعت: 12:47
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22972
پرینت

شهروندان بامیانی در یک حشر عمومی شهرشان را پاک کاری کردند

دفتر ولایت بامیان می گوید که طبق مصوبه‌ی جلسه‌ی اداری، صبح امروز، حشر پاک کاری در ساحات بازار بامیان، سرک و چوک رهبر شهید استاد عبدالعلی مزاری و زیارتگاه میر هاشم آقا، با حضور و سهمگیری فعال شورای علما، ورزشکاران، بازاریان، کارمندان برخی از ادارات دولتی، فعالان نهادهای جامعه مدنی، شعرا و فرهنگیان بامیان، برگزار شد.

براساس خبرنامه ی دفتر مطبوعای ولایت بامیان، این حشر مردمی، در پیوند به هفته‌ی بسیج ملی مبارزه علیه مواد مخدر، برگزار شد که ریاست های شاروالی، اطلاعات و فرهنگ، محیط زیست، مبارزه علیه مواد مخدر، حج و اوقاف، دفتر مقام ولایت، قوماندانی امنیه، آمریت حوزه‌ی امنیتی، آمریت تربیت بدنی و ورزش، و شورای علمای مرکز بامیان، در آن سهم فعال و چشمگیر داشتند.

مقام های مسئول می گویند که هدف از برگزاری حشر پاک کاری، ترویج و اشاعه‌ی فرهنگ حفاظت و پاک نگهداشتن محیط زندگی و کار و همچنین حمایت از محیط زیست سالم در بامیان است.

اداره محلی بامیان، از حمایت و پشتیبانی شهروندان شریف بامیان و نهادهای همکار، به ویژه از شورای علما و بازاریان، بخاطر تطبیق و همکاری های همیشگی و همه جانبه‌ی شان سپاسگزار است و خواهان ادامه‌ی حمایت و همکاری های مردم در تمام عرصه‌ها، به خصوص در حفظ و حراست از محیط زیست سالم، می‌باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *