• انتشار: ۱۷ سرطان ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۴:۰۰
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 10668
پرینت

سید آغا فرمانده طالبان در ولایت هلمند به هلاکت رسید

نیروهای امنیتی کشور در جریان عملیاتی در ولسوالی گرشک ولایت هلمند یک تن از فرماندهان طالبان به نام سیدآغا با دو تن از همراهانش را به هلاکت رساندند.

وزارت دفاع ملی کشور با درج خبرنامه ای نوشت که نیروهای امنیتی طی ۲۴ ساعت گذشته عملیات های متعددی را در چندین ولایت کشور راه اندازی کرد که در نتیجه این عملیات ۸ تن از دهشت افکنان به هلاکت رسیدند.

در عملیاتی که در ولسوالی کوت ولایت ننگرهار صورت گرفت ۳ تن از جنگجویان گروه تروریستی داعش کشته شدند، همچنین در جریان عملیاتی در ولسوالی اومنه ولایت غزنی دو تن از شورشیان طالبان به هلاکت رسیدند.

در عملیاتی دیگر که در ولسوالی گرشک ولایت هلمند انجام شد، یک تن از فرماندهان طالبان به نام سیدآغا به همراه دو تن از همراهانش کشته شدند.

همچنین نیروهای امنیتی کشور در عملیاتی خاص شبانه به مخفیگاه ملا اختر محمد از فرماندهان دهشت افکنان در ولسوالی چهاربولک ولایت بلخ حمله کرد و چهار تن را به همراه مقادیری سلاح و تجهیزات جنگی دستگیر کردند.

وزارت دفاع ملی در خبرنامه اش می افزاید که در جریان این عملیات تازه که برای تامین امنیت و آرامش مردم افغانستان راه اندازی شده بود، یک تن از سربازان اردوی ملی کشور به شهادت رسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *