• انتشار: ۲۰ دلو ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۲:۵۹
  • سرویس: اقتصاد
  • کدخبر: 18531
پرینت

 سفیر آمریکا: به ادامه حمایت هایمان از هوانوردی ملکی افغانستان متعهدیم

سفیر آمریکا در کابل در دیدار با مقامات اداره مستقل هوانوردی ملکی کشور گفته است که کشورش به ادامه حمایت های خویش از بخش هوانوردی ملکی افغانستان متعهد می باشد.

دفتر مطبوعاتی اداره مستقل هوانوردی ملکی کشور در خبرنامه ای گفته است که کاپیتان حامد ظاهر رئیس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی و محمود شاه حبیبی معین عملیاتی این اداره روز دوشنبه با هوگو لورینس سفیر ایالات متحده آمریکا در افغانستان دیدار کردند.

در این دیدار که در اداره مستقل هوانوردی ملکی صورت گرفت، طرفین در پیرامون مسایل مختلف به شمول هوانوردی مکلی به بحث و گفتگو پرداختند.

کاپیتان حامد ظاهر با اشاره به پیشرفت های اخیر در بخش هوانوردی ملکی از همکاری و کمک های ایالات متحده در بخش هوانوردی ملکی اظهار قدردانی کرد، و گفت که اداره مستقل هوانوردی ملکی سعی کرده در طول سال های گذشته از تمامی فرصت ها و منابع داخلی و کمک کشورهای دوست از جمله ایالات متحده امریکا در بخش توسعه هوانوردی ملکی استفاده کامل را ببرد.

وی همچنین خواستار ادامه کمک آمریکا در بخش هوانوردی ملکی در بخش های مختلف از جمله بخش های آموزشی و اعزام متخصصان هوانوردی به افغانستان شد.

در ادامه هوگو لورینس سفیر ایالات متحده مقیم کابل گفت که از پیشرفت های اخیر در بخش هوانوردی ملکی در افغانستان اظهار خرسندی می کند.

آقای لورینس افزود که ایالات متحده آمریکا به ادامه همکاری هایش در بخش هوانوردی متعهد است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *