• انتشار: 28 مارس 2017
  • ساعت: 00:50
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 19653
پرینت

سرمربی تیم ملی فوتبال: هر دو تیم بخت بُرد دارد

اوتو فیستر سرمربی تیم ملی فوتبال کشور در یک نشست خبری در تاجیکستان قبل بازی دو تیم افغانستان و ویتنام در مورد وضعیت ملی پوشان اظهار نظر کرد و گفت که برد دو تیم ۵۰- ۵۰ است.

تیم ملی فوتبال کشور فردا عصر به وقت افغانستان در چارچوب رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف تیم ملی ویتنام می رود.
اوتو فیستر در خصوص این دیدار گفت: فردا با ویتنام نخستین دیدار خود را برگزار خواهیم کرد. امیدوارم تماشاگران بازی خوبی را ببیند. یکی از اهداف عمومی در فوتبال این است که همه به دنبال برد هستند و کلی فکر می کنند، فلسفه من فرق میکند، من بازی به بازی فکر می کنم. در حال حاضر ما فردا با ویتنام بازی داریم و من تمام تمرکز خود را روی این بازی گذاشته ام.
اوتو فیستر در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص ارزیابی اش از بازیکنان حاضر در تیم ملی افغانستان که در اردوی قطر نیز با وی حضور داشتند گفت: بازیکنی که به تیم ملی افغانستان دعئوت میشود طبیعتا دارای شایسته گی و ارزش هستند. همه بازیکنان برای من یک ارزش را دارند. تمامی بازیکنانی که در حال حاضر با ما هستند برای من قابل قدر هستند و پیش من از یک ارزش برخوردار هستند.
فیستر در خصوص حمایت هواداران افغان و تاجیک که فردا برای تشویق افغانستان به ورزشگاه می آیند صحبت کرد. او با اشاره به عدم میزبانی افغانستان در خاک خودش گفت: جای خوشی است که فردا میتوانیم حمایت هواداران را با خود داشته باشیم. ولی ما یک چالش بزرگ داریم که به دلیل مشکلات امنیتی در کابل نمیتوانیم درافغانستان بازی کنیم. متاسفم که نمیتوانیم در کابل بازی کنیم. در حال حاضر همه تیم ها میتوانند در خانه خود بازی کنند ولی ما از انجام این کار محروم هستیم. ولی خوب جای دارد از کشور تاجیکستان به خاطر خدماتی که انجام داده است تشکر کنم.
فیستر در پاسخ به سوال خبرنگار تاجیکی که از او پرسید آیا این تقابل تان با ویتنام است، گفت: در آسیا مقابل تیم های زیادی قرار گرفتم، ولی این دفعه اول است که با تیم فوتبال ویتنام روبه رو میشوم. ما بازی های قبلی ویتنام را بررسی کرده ایم. چون حریف ماست، طبیعتا توجه خاصی برای کسب نتیجه از این دیدار داریم.
سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان در پاسخ به وضعیت فیصل شایسته و احتمال حضورش در بازی فردا نیز گفت : نمیخواهم در خصوص یک بازیکن صحبت کنم.
اوتو فیستر در ادامه سوال خبرنگار تاجیکی در خصوص اروپایی بازی کردن سبک فوتبال افغانستان در مقابل سطح آسیایی ویتنام را اینگونه پاسخ داد: به نظرم فوتبال یک بازی بین المللی است. من در این فرقی نمیبینم. مربیان امروز تمامی سبک ها را در تمرینات پیاده میکنند. تمرین یک علم است که مربی روی بازیکنان خود تطبیق میکند. من فوتبال را تقسیم و حوزه بندی نمیکنم و احساس میکنم برای همه یکسان است.
فردا سه شنبه تیم ملی فوتبال کشور ساعت ۶٫۵ به وقت افغانستان در شهر دوشنبه از تیم ملی فوتبال ویتنام میزبانی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *