• انتشار: 16 مارس 2018
  • ساعت: 19:41
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 27142
پرینت

زوج افغان که نام فرزندشان را «دونالد ترامپ» گذاشته اند!

یک زوج افغان که در افغانستان نیز زندگی می کنند تصمیم گرفتند که نام فرزندشان را «دونالد ترامپ» همانند نام رئیس جمهور آمریکا بگذارند.

«سیداسدالله» و «جمیله» زوج افغان هستند که در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ تصمیم گرفتند نام فرزندشان را دونالد ترامپ همانند نام رئیس جمهور آمریکا بگذارند، زیرا به گفته ی آنها، دونالد ترامپ شخص موفقی است.

دونالد ترامپ افغان که در ولسوالی «شهرستان» ولایت دایکندی به دنیا آمده، بخاطر داشتن موهایی بلوند همانند موهای دونالد ترامپ رئیس جمهوری فعلی آمریکا، والدینش را ترغیب کرد که نام او را ترامپ بگذارند.

سید اسدالله پدر این کودک می گوید: «می دانم که ترامپ فرد سخت کوشی است. از این رو، فکر کردم که اگر نام پسرم را دونالد ترامپ بگذارم، این می تواند بر شخصیت و رفتار او تاثیر بگذارد.»

والدین این کودک که امیدوار بودند با نام گذاری فرزندشان با نام دونالد ترامپ بتوانند موفقیت را برای فرزندشان به ارمغان بیاورند، در حال حاضر خود با مشکلاتی مواجه شده اند، به حدی که مجبور شده اند محل سکونت خود را ترک کرده و به کابل بیایند.

گفته می شود که مقامات افغان هم همواره پدر او را تهدید کرده اند که او را به اداره امنیت ملی می فرستند تا مورد سوال و جواب و بازجویی قرار بگیرد، زیرا به گفته ی آنها، نامی که او برای فرزندش انتخاب کرده هم غیراسلامی است و هم با فرهنگ افغانی ضدیت دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *