• انتشار: 14 دسامبر 2015
  • ساعت: 15:47
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 5147
پرینت

زندگینامه دوازده افغان در تقویم اتحادیه اروپا نشر می شود

نمایندگی اتحادیه اروپا در افغانستان اعلام کرده است، زندگینامه دوازده تن از افراد که از سوی کاربران شبکه های اجتماعی به عنوان “قهرمان افغان” برگزیده شده اند در تقویم سال آینده این اتحادیه منتشر می شود.

نمایندگی اتحادیه اروپا امروز با نشر خبرنامه ای گفته است که درماه جولای ۲۰۱۵ کارزار رسانه اجتماعی را به نام “قهرمان افغان” راه اندازی کرده بود و کاربران شبکه های اجتماعی افراد زیادی را در این برنامه معرفی کردند.

در پایان کارزار ۱۲ بهترین این افراد از سوی نمایندگی اتحادیه اروپا انتخاب شده اند و قرار است زندگی نامه آنها در تقویم سال ۲۰۱۶ اتحادیه اروپا منتشر شود.

فرانز مایکل میلبن، نماینده ویژه اتحادیه اروپا در افغانستان گفته است در کشور که زندگی کردن در آن دشوار است، باید روی موارد خوب نیز تمرکز شود.

آقای میلبن می گوید که قصه هایی خوب زیاد مانند افراد خوب در این کشور وجود دارد و این افراد برای آوردن تغییر کارهای مهمی را انجام می دهند.

هنوز اسامی این ۱۲ تن اعلام نشده است اما میلین می گوید، آنها در بخش های فعال هستند، که اتحادیه اروپا علاقمند انجام این گونه فعالیت ها است.

به نظر می رسد که در میان این دوازده تن تعداد زیاد انها زنان باشند و برخی افراد که انتخاب شده در بخش کودکان و آموزش فعالیت دارند.

انتظار می رود که سال آینده نیز این روند ادامه پیدا کند.

اتحادیه اروپا یکی از بزرگترین کمک کنندگان جامعه جهانی برای افغانستان است، که در بخش های اموزش و پرورش، حقوق بشر، پولیس ملی و مدیریت و اداره افغانستان را کمک می کند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *