• انتشار: 15 مارس 2018
  • ساعت: 18:08
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 27118
پرینت

رادمنش: ۳۰ تروریست به شمول یک فرمانده طالبان کشته شدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده که طی شبانه روز گذشته نیروهای امنیتی دست کم ۳۰ تروریست به شمول یک فرمانده محلی طالبان به نام «راز محمد» را به هلاکت رسانده اند.

بریدجنرال محمد رادمنش معاون سخنگوی وزارت دفاع ملی امروز (پنجشنبه) طی یک نشست خبری گفت که نیروهای امنیتی طی شبانه روز گذشته و در ادامه عملیات نظامی شان در نقاط مختلف کشور دست کم ۳۰ تروریست به شمول یک فرمانده محلی طالبان به نام راز محمد را به هلاکت رسانده اند.

آقای رادمنش گفت طی عملیات در ولسوالی بالابلوک ولایت فراه دست کم ۱۲ عضو گروه طالبان به شمول یک فرمانده محلی آنان به نام «راز محمد» کشته شدند.

وی افزود که ۹ تروریست نیز در ولسوالی های خاص ارزگان، چوره، و ترینکوت ولایت ارزگان به هلاکت رسیدند.

به همین ترتیب، ۳ تروریست در ولسوالی کجکی هلمند، ۴ عضو گروه تروریستی داعش در ولسوالی دره پیچ ولایت کنر و ۲ تروریست در ولسوالی شاه جوی ولایت زابل کشته شدند.

جنرال رادمنش همچنین گفت که ۲۰ تروریست دیگر طی همین مدت در عملیات نیروهای امنیتی زخمی شدند.

به گفته ی وی، تیم های فنی اردوی ملی نیز ۷۷ حلقه ماین را که از سوی تروریستان در مناطق مختلف جاسازی شده بود، طی همین مدت کشف و خنثی کردند.

وی همچنین گفت که ۱۷ عملیات تعرضی از سوی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور هم اکنون در ۱۲ ولایت جریان دارد.

قطعات کوماندو نیز ۶۳ عملیات هجومی را در جریان ۲۴ ساعت گذشته در شماری از ولایت ها راه اندازی کرده اند و۶ ضربه هوایی به هدف از بین بردن مخفیگاه های تروریستان نیز اجرا شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *