• انتشار: 15 می 2018
  • ساعت: 21:04
  • سرویس: اقتصاد
  • کدخبر: 28274
پرینت

رئیس جمهور یک سب استیشن برق ۲۲۰ کیلوولتی را در لوگر افتتاح کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور در سفر خود به ولایت لوگر یک سب استیشن برق ۲۲۰ کیلوولتی را در این ولایت افتتاح کرد.

دفتر ریاست جمهوری گفته است محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور در راس یک هیات عالی رتبه دولتی امروز به ولایت لوگر سفر کرد و یک سب استیشن برق ۲۲۰ کیلوولتی را در این ولایت افتتاح کرد.

آقای غنی در دیدار با بزرگان و مقامات محلی ولایت لوگر گفت با افتتاح این سب استیشن برق، ضمن کاهش قیمت برق از کیلووات ۲۵ افغانی به ۶٫۲۵ افغانی، سبب روشنایی خانه ها و صنعتی شدن این ولایت و رشد تجارت می گردد.

منبع علاوه کرده که رئیس جمهور در این دیدار از صبر و شکیبایی ساکنان ولایت لوگر قدردانی کرده و گفته که دولت سپاسگزار صبر مردمان این ولایت می باشد تا اجازه دادند در ابتدا به ولایات دیگر رسیدگی صورت بگیرد.

اشرف غنی در همین حال تصریح کرد که وضعیت امنیتی در این ولایت قابل قبول نمی باشد و به نهادها و مسئولین امنیتی دستور داد تا ضمن تقویت هماهنگی ها جهت تغییر وضعیت، یک پلان را ترتیب و شریک سازند.

وی همچنین با اشاره به اعمار اساسی سرک از لوگر تا کابل و دورازۀ لاهوری، گفت که برگزاری انتخابات ولسی‌جرگه، شورای‌ ولسوالی‌ها و انتخابات ریاست‌جمهوری درسال ۱۳۹۸ حتمی می‌باشد و از مردم خواست که در انتخابات آینده به‌ گونۀ گسترده اشتراک نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *