• انتشار: 19 سپتامبر 2015
  • ساعت: 10:43
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 2738
پرینت

رئیس جمهور غنی از تیم کرکت نوجوانان کشور تقدیر کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور قبل از ظهر پنجشنبه با بازیکنان تیم کرکت نوجوانان کشور در ارگ دیدار کرده و از آنان بخاطر موفقیت هایی که تاکنون کسب کرده اند تقدیر کرد.

در ابتدای این دیدار رئیس بورد کرکت افغانستان، مربی تیم نوجوانان کرکت و کپیتان تیم مذکور در خصوص دستاورد ها و فعالیت های خود به رئیس جمهوری توضیحاتی دادند.

رئیس جمهور غنی موفقیت بازیکنان تیم نوجوان کرکت را در مسابقات لیگ برتر سال ۲۰۱۵ تبریک گفت و به افتخار این دستاورد، مدال عالی دولتی غازی میر مسجدی خان و تقدیر نامه افتخاری به تک تک بازیکنان اهدا کرد.

رئیس جمهور غنی از مسئولین اداری بورد کرکت و تاجران ملی بخاطر فراهم نمودن امکانات مالی و ایجاد فضای اعتماد میان ورزشکاران تقدیر کرد و انتخاب شایسته بازیکنان تیم کرکت نوجوانان را از مناطق مختلف کشور ستود.

رئیس جمهوری کشور ضمن ستایش از نظم و انضباط  بازیکنان، در زمینه کمک و فراهم نمودن امکانات بهتر برای آنها وعده همکاری سپرد. وی از ورزشکاران به عنوان نمایندگان و سفیران بزرگ در عرصه ورزش افغانستان یاد کرد.

رئیس جمهور غنی خطاب به بازیکنان گفت، هر بار که در گوشه گوشه جهان از برکت شما پرچم افغانستان به اهتزار در می آید، تمام مردم افغانستان به شما افتخار نموده و این  بزرگترین خوشی و افتخار بزرگ است.

رئیس جمهور محمد اشرف غنی برای موفقیت های آینده بازیکنان نوجوان کرکت اظهار امیدواری نمود و به آنان مژده داد که بر اساس تعهد ناریندرا مودی نخست وزیر هند، میدان های بازی کرکت آن کشور در خدمت شما قرار خواهد گرفت.

در این دیدار داکتر محمد اکرم خپلواک نماینده خاص رئیس جمهور در امور سیاسی، داکتر عبدالعلی محمدی مشاور حقوقی رئیس جمهور، حکمت کرزی معین سیاسی وزارت امور خارجه و عبدالسلام رحیمی رئیس عمومی اداره امور نیز حضور داشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *