• انتشار: ۱۸ سرطان ۱۳۹۵
  • ساعت: ۱۱:۵۲
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 10673
پرینت

سران حکومت وحدت ملی برای شرکت در نشست ورسا/ورشو وارد لهستان شدند

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور در صدر هیاتی عالی رتبه از سران کشوری از جمله داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی کشور برای شرکت در نشست سران ناتو در ورسای لهستان وارد این کشور شد.

لازم به ذکر است که رهبران حکومت وحدت ملی قرار است در این نشست دیدگاه افغانستان را در خصوص مسایل مختلف بخصوص مبارزه با تروریزم و مبارزه با فساد اداری برای جلب توجه این جامعه جهانی بیان کنند.

در این سفر داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجرایی، صلاح‌الدین ربانی وزیر امور خارجه، محمد حنیف اتمر مشاور امنیت ملی، عبدالله حبیبی وزیر دفاع ملی، اکلیل حکیمی وزیر مالیه، سلامت عظیمی وزیر مبارزه با مواد مخدر، داکتر محمد همایون قیومی مشاور ارشد رئیس جمهور در امور زیربنایی، عبدالسلام رحیمی رئیس عمومی ادارۀ امور ریاست جمهوری، نادر نادری مشاور ارشد رئیس جمهور و محمد هارون چخانسوری سخنگوی رئیس جمهور آقای غنی را همراهی می کنند.

گفتنی است که نشست ناتو برای افغانستان بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا در این نشست رهبران حکومت وحدت ملی می توانند توجه و حمایت های لازم برای تقویت نیروهای امنیتی کشور را از این سران ناتو و متحدان بین المللی اش جذب نمایند.

سران ناتو و دیگر متحدان بین المللی این سازمان در این نشست تصمیم خواهند گرفت که چگونه به حمایت هایشان از نیروهای امنیتی افغانستان ادامه دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *