• انتشار: ۱۶ دلو ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۲:۰۵
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 26139
پرینت

رئیس جمهور روند بازدیدهای سرزده اش از نهادهای دولتی را دوباره آغاز کرد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور پس از مدتی توقف در سر زدن های از پیش اعلام نشده اش، شب گذشته وارد حوزه دهم امنیتی پولیس شهر کابل شد.

دفتر ریاست جمهوری شب گذشته نوشت: «محمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری اسلامی افغانستان، نا وقت امشب به حوزۀ دهم امنیتی پولیس در شهر کابل رفت و اجراآت کاری، وضعیت معیشتی و صحی سربازان و مشکلات پرسونل این حوزه را مورد بررسی قرار داد و از وضعیت خانواده‌های آنها نیز جویای احوال شد.»

منبع می افزاید که محمد سالم احساس قوماندان امنیۀ کابل ضمن خوش ‌آمدگویی به رئیس‌ جمهور از حمایت و پشتیبانی همیشگی وی از قوای امنیتی و دفاعی کشور قدردانی نمود و در مورد اجراآت کاری پولیس به طور مختصر گزارش داد.

رئیس‌جمهوری کشور در این بازدید از قربانی ‌های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور در امر مبارزه با تروریزم، گروه‌های سازمان‌یافته جرمی، زورمندان، مواد مخدر و اختطاف، قدردانی کرد و بر تسریع فعالیت‌های پولیس تأکید ورزید.

وی ضمن بررسی وضعیت کاری و معیشتی پرسونل حوزۀ دهم امنیتی کابل، به مسوولین هدایت لازم داد تا در تشریک مساعی با نهادهای مربوطه، جهت تأمین امنیت بهتر شهروندان تلاش بیشتر به خرج دهند و نیز همکاری و نقش مردم را دراین زمینه مهم و ارزنده قلمداد کرد.

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور پیش از این نیز به طور سر زده وارد برخی نهادهای دولتی به شمول نهادهای امنیتی گردیده بود؛ اما این روند برای مدتی توقف یافته بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *