• انتشار: 4 آگوست 2017
  • ساعت: 20:00
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 23261
پرینت

رئیس جمهور برای ابراز تسلیت و بررسی وضعیت امنیتی هرات وارد این ولایت شد

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور به منظور غمشریکی با خانواده های قربانیان حمله تروریستی مسجد جوادیه هرات، و بررسی اوضاع امنیتی این ولایت عصر امروز وارد هرات شد.

دفتر مطبوعاتی ارگ در خبرنامه ای نوشت محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور در راس یک هیات عالی رتبه به منظور غمشریکی با خانواده های قربانیان رویداد خونین مسجد جوادیه هرات و بررسی اوضاع امنیتی این ولایت، عصر امروز (جمعه) وارد هرات شد.

براساس خبرنامه، رئیس جمهور ابتدا با خانواده های شهدای رویداد تروریستی در مسجد جوادیه، دیدار خواهد کرد و مراتب تسلیت و همدردی خویش را با آنان ابراز خواهد نمود.

همچنین رئیس جمهور در جریان این سفر قرار است با خانوادۀ فاطمه قادریان یکتن از اعضای تیم ربات ساز کشور که پدرش را در حادثه تروریستی مذکور از دست داده است، به طور جداگانه دیدار و با وی و سایر اعضای خانواده اش، غم شریکی و همدردی نماید.

آقای غنی در این سفر، برعلاوه دیدار با والی هرات، به قول اردوی ۲۰۷ ظفر خواهد رفت و در آنجا طی یک جلسه ای امنیتی با اشتراک مقامات ملکی و نظامی این ولایت، اوضاع امنیتی حوزه جنوب غرب بخصوص ولایت هرات را بررسی خواهد کرد.

خبرنامه می افزاید که به همین ترتیب رئیس جمهور با جنرالان، سربازان و بریدملان قول اردوی متذکره، دیدار خواهد نمود و خواست ها و پیشنهادت آنانرا بخاطر بهبود وضعیت امنیتی ولایت هرات، استماع خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *