• انتشار: 24 نوامبر 2015
  • ساعت: 16:33
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 4611
پرینت
حزب التحریر:

رئیس اجرایی-عبدالله عبدالله- اشتباه می‌کند!

حزب التحریر با نشر اعلامیه در وبسایت خود در واکنش به گفته های روزگذشته داکتر عبدالله گفته است که “رئیس اجرایی اشتباه می کند” و افزوده است که سخنان رئیس اجرایی سطح ‌فکری و عدم درک وی را از واقعیت های سیاسی جهان  برملا می‌سازد.”

 

در اعلامیه امده است که داکتر عبدالله برای صحت ادعاهایش کوچک‌ترین ثبوت و مدرکی ارایه نداده و برای منحرف ساختن افکار عامه همچو افواهات را مطرح ساخته است.

اعلامیه ای که از سوی این حزب نشر شده، امده است، “رئیس اجرائی دولت جان‌کری در نشست شورای وزیران گفته است: “حزب التحریر شاخه غیرنظامی احزاب تروریستی است که نسل جوان و مردم را به رفتن به طرف فعالیت‌های تروریستی تشویق می‌کند.” او تأکید کرد که حزب ‌التحریر یک حزب سیاسی نیست، بلکه سازمانی مربوط به سازمان‌های تروریستی است و تا حال توجهی خاصی در مورد منع فعالیت‌های این حزب صورت نگرفته است.”

آنان در اعلامیه خود گفته اند؛ فعالیت‌های حزب التحریر در حالی باعث سراسیمگی دولت دست نشاندۀ جان‌کری شده و آن را تروریستی قلمداد می‌کند که روزانه ده‌ها و صدها مسلمان در افغانستان از سوی استخبارات غربی و منطقه به شکل وحشیانه کشته می‌شوند؛ ولی دولت همواره در قبال همچو جنایات سکوت نموده و در بسا موارد شریک جرم بوده است و همچو مسلمان‌کُشی‌ها را اعمال تروریستی نمی‌داند.

در این اعلامیه نگاشته شده، با این وجود باید پرسید که رئیس اجرائی دولت افغانستان چه تعریفی از تروریزم و سازمان‌های تروریستی دارد؟ آنچه واقعاً ترور نامیده می‌شود ناشی از سیاست‌های پلید غربی بوده که در طی ۱۴ سال گذشته دامنگیر طرفداران و حامیان رئیس اجرائی بوده که نمونه بارز آن قتل‌های مرموز سران جهادی است، و بعید نیست که روزی خود وی نیز قربانی همچو سیاست‌ها گردد.

در اعلامیه امده است، بدون شک، رئیس اجرائی با این پالیسی، سیاست‌های غرب را بر ضد مسلمانان به پیش می‌برد، غربی که وی را در بُن‌بست و افتضاح انتخابات ریاست جمهوری به بدترین شکل مسخره ساخت. در حالی‌که حزب التحریر بیش از نیم قرن مبارزۀ فکری و سیاسی‌اش را در سطح جهان طبق سنت رسول الله صلی الله علیه وسلم پیش برده و به اعمال مادی متوسل نگردیده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *