• انتشار: ۱۷ ثور ۱۳۹۷
  • ساعت: ۱۱:۳۱
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 28058
پرینت

رئیس اجراییه: عربستان کمک های خود به افغانستان را افزایش می دهد

ریاست اجراییه کشور گفته است که سفیر جدید عربستان سعودی در کابل در دیدار با داکتر عبدالله عبدالله، از افزایش حضور و کمک های کشورش به افغانستان خبر داده است.

دفتر ریاست اجراییه با ارسال خبرنامه ای نوشته است که داکتر عبدالله عبدالله رئیس اجراییه کشور صبح امروز (دوشنبه) در دفتر کارش با «جاسم محمد الخالدی» سفیر جدید عربستان سعودی برای کابل دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست رییس اجراییه مقرری آقای خالدی را به حیث سفیر عربستان سعودی در افغانستان تبریک گفت و برای وی در انجام وظایف و مسوولیت‌های جدیدش آروزی موفقیت کرد.

آقای عبدالله، عربستان سعودی را کشور دوست و برادر خواند و علاوه کرد که روابط میان دو کشور حسنه و نیک است.

وی همچنین از نقش و حضور عربستان در کنار ملت و مردم افغانستان قدردانی نمود و خواهان گسترش و استحکام هرچه بیش‌تر این روابط گردید.

خبرنامه مذکور علاوه کرده که آقای خالدی با تشکر از رییس اجراییه و حکومت و مردم افغانستان از این ‌که در افغانستان به حیث سفیر سعودی استخدام شده٬‌ ابراز رضایت و خرسندی نمود و در صحبت‌های خود با دوستانه خواندن روابط میان دو کشور تاکید کرد که امیدوار است در جریان مأموریت در افغانستان در بهبود و استحکام هرچه بیش‌تر روابط میان دو کشور نقش خوبی ایفا نماید.

آقای خالدی همچنین در ادامه صحبت‌های خود علاوه نمود که کشورش در کنار حکومت و مردم افغانستان است و حضور و کمک‌های خود را به افغانستان افزایش می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *