• انتشار: 9 فوریه 2019
  • ساعت: 22:35
  • سرویس: ورزشی
  • کدخبر: 32085
پرینت

رئال پیروز داربی مادرید شد

رئال مادرید با یک بازی حساب شده موفق شد با نتیجه ۱-۳ رقیب همشهری خود اتلتیکو مادرید را مغلوب کند.

به گزارش “رها”، رئال مادرید که در هفته های اخیر در اوج قرار دارد، امروز نیز در خانه رقیب همشهری خود عملکرد فوق العاده ای ارائه داد و در نهایت با برتری ۱-۳، فاصله خود را بارسلونا به پنج امتیاز رساند و در رتبه دوم قرار گرفت.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت بازی در دقیقه ۱۰ برابر اتلتیکومادرید ایجاد شد اما ضربه محکم توماس پارتی از بالای دروازه کورتوا به بیرون رفت.

اما در ادامه رئال مادرید بازی را در دست گرفت و در دقیقه ۱۵ نیز به گل اول دست یافت. روی ارسال کرنر از سمت راست، ضربه سر راموس در مقابل دروازه به کاسمیرو رسید و او با یک قیچی برگردان فوق العاده موفق شد دروازه یان اوبلاک را باز کند.

۵ دقیقه بعد و روی ارسال وینیسیوس، لوکاس واسکز فرصت خوبی برای زدن گل دوم تیمش داشت اما ضربه والی او از بالای دروازه میزبان به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۲۵ این اتلتیکو مادرید بود که روی اولین فرصت جدی خود به گل رسید. پاس عمقی آنخل کوره ا به گریزمان رسید و او با ضربه ای دقیق از بین پاهای تیبو کورتوا بازی را به تساوی کشاند.

دقایقی بعد خود گریزمان می توانست گل دوم خودش و اتلتیکو مادرید را به ثمر برساند اما ضربه والی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶ تونی کروس با یک ضربه از راه دور شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که یان اوبلاک توپ را دفع کرد، اما رئال مادرید در دقیقه ۴۳ به گل دوم رسید.

با متوقف شدن وینیسیوس جونیور در محوطه توسط رائول خیمنز، رئال مادرید صاحب یک ضربه پنالتی شد که سرخیو راموس آن را تبدیل به گل کرد تا نیمه اول با برتری ۱-۲ رئال مادرید به اتمام برسد.

در همان اوایل نیمه دوم آلوارو موراتا فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما کنترل ضعیف خرید جدید اتلتیکو باعث از دست رفتن موقعیت شد.

دقایقی بعد موراتا با یک ضربه چیپ دروازه کورتوا را باز کرد اما داور با بهره گیری از VAR این گل را مردود اعلام کرد.

در دقیقه ۶۲ رائول خیمنز با یک ضربه محکم از گوشه محوطه تا آستانه باز کردن دروازه رئال مادرید پیش رفت اما کورتوا با عکس العملی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد.

در ادامه بازی برای دقایق آرام شد و در نهایت رئال مادرید در دقیقه ۷۵ به گل سوم رسید. پاس تماشایی مودریچ با کنترل و ضربه تماشایی پای چپ گرت بیل به گوشه دروازه همراه شد تا رئال مادرید ۱-۳ از رقیب همشهری خود پیش افتد.

با اخراج توماس پارتی در دقیقه ۸۰، کار اتلتیکومادرید برای بازگشت دشوارتر شد. در دقیقه ۸۷ گرت بیل بهترین فرصت را برای زدن گل سوم داشت اما ضربه سر او در موقعیتی خوب به بیرون رفت تا در نهایت رئال مادرید ۱-۳ موفق به غلبه بر اتلتیکو مادرید شود.

رئال مادرید با این پیروزی ۴۵ امثیازی شد و بالاتر از اتلتیکو در ردۀ دوم جدول لالیگا قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *