• انتشار: 17 جولای 2017
  • ساعت: 23:37
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 22704
پرینت

دفتر محقق شلیک محافظانش بر نو عروس را شایعه خواند

دفتر مطبوعاتی معاونت دوم ریاست اجرایی در پی نشر خبری مبنی بر این که گویا محافظان منزل محمد محقق بر کاروان عروسی آتش گشوده اند، را شایعه خواند.

خبرنامه ای که از این ادرس منتشر شده، گفته است که ساعت یک نیمه شب، به تاریخ ۲۵ سرطان کاروان عروسی که در میان آن افراد مسلح غیر مسئول نیز وجود داشتند، که اقدام به فیرهای شادیانه کرده بودند.

در خبرنامه نوشته شده است که از آنجا که این قضیه در شبکه های خبری و اجتماعی به شکل نادرست خبر ساز شده است، باید تا زمان مشخص شدن این قضیه مانع تشویش و تخریب افکار عامه شد.

دفتر مطبوعاتی محمد محقق همچنین می گوید که با توجه به حساسیت موضوع و اینکه این حادثه در نزدیکی خانه استاد حاجی محمد محقق اتفاق افتاده، طبق هدایت ایشان، در همان لحظات اولیه، نگهبانان پوسته امنیتی نزدیک خانه استاد محقق برای تحقیقات و روشن شدن قضیه به حوزه امنیتی تحویل داده شدند.

در قسمتی دیگر خبرنامه نیز نوشته شده که افراد مسلح که تیراندازی کرده بودند توسط پولیس حوزه سوم امنیتی دستگیر شده اند، اما تعدادی از انان از ساحه فرار کرده اند و تحت پیگرد پولیس قرار دارند.

گفتنی است که دو شب پیش حوالی ساعت یک و نیم شب، یک کاروان عروسی در نزدیکی منزل محمد محقق اقدام به شلیک های هوایی – فیر شادیانه- کردند که منجر به کشته شدن یک تن شد.

گزارش های تایید نشده ای نیز وجود دارد که عروس قبل از رسیدن به نزدیک منزل محمد محقق به طرز مرموزی کشته شده بوده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *