• انتشار: ۶ ثور ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۰:۲۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 20363
پرینت
معاون ریاست جمهوری خطاب به سربازان ارتش:

دشمنان را باید بدون هیچ گونه ملاحظه سرکوب و نابود کنید

سرور دانش، معاون ریاست جمهوری هنگام معرفی سرپرست وزارت دفاع و رئیس ستاد ارتش خطاب به سربازان گفت که آنانی که بدون هیچ ملاحظۀ مردم و سربازان فداکار وطن را به خاک و خون می کشند، باید بدون هیچ گونه ملاحظۀ سرکوب و نابود شوند.

 

آقای دانش به همین هدف تأکید کرد که رهبری وزارت دفاع باید بازنگری در استراتژی دفاعی، ارتقاء ظرفیت و تجهیز نیروی امنیتی، مبارزه با فساد، جلوگیری از مداخلات سیاسی در اردوی کشور وملی سازی نیروهای امنیتی را در صدر اولویت های خود قرار دهد.

استاد دانش گفت که اردوی ملی کشور اردوی با افتخاری است که از جان، مال و نوامیس ملی با سپر کردن سینه خود حراست می کنند و سربازان دلیر اردوی ملی به عنوان مدافعان عزت و غرور ملی در بین مردم افغانستان از جایگاه بلندی برخور دار اند.

معاون دوم ریاست جمهوری، بعد از ظهر روز۵ ثور طارق شاه بهرامی بعنوان سرپرست وزارت دفاع و شریف یفتلی بعنوان رییس ستاد ارتش معرفی کرد.

در این جلسه، سرپرست وزارت دفاع ملی و لوى درستیز جدید کشور ضمن ابراز امتنان از اعتماد هیأت رهبری حکومت، تعهد سپردند که مطابق هدایت و رهنمایی های رهبری حکومت و خواست مردم افغانستان تلاش می کنند مسئولیت های شان را به صورت صادقانه پیش برند.

آنان همچنین تأکید ورزیدند که با تشخیص اولویت اساسی برای تقویت انسجام صفوف نیروهای امنیتی کشور به خصوص اردوی ملی، تلاش می کنند که با رفع کاستی های موجود، سنگر مبارزه با تروریزم و دشمنان مردم افغانستان را همچنان مستحکم نگهدارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *