• انتشار: 18 فوریه 2018
  • ساعت: 13:24
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 26537
پرینت
وزارت داخله:

در طرح جدید امنیتی شهر کابل چهار نوار امنیتی در نظر گرفته شده است

وزارت داخله کشور می گوید که در طرح جدید امنیتی شهر کابل، چهار نوار امنیتی جهت تامین امنیت بهتر در شهر کابل در نظر گرفته شده است.

وزارت داخله افغانستان با نشر خبرنامه ای امروز (یکشنبه) نوشته است که ویس احمد برمک وزیر داخله کشور امروز در دفتر کارش با جنرال جان نیکلسون فرمانده عمومی نیروهای حمایت قاطع ناتو در افغانستان دیدار کرد.

در این دیدار آقای برمک گفت که وزارت داخله با تشریک مساعی نهادهای امنیتی آماده تطبیق پلان امنیتی شهر کابل است.

آقای برمک افزود که در این پلان امنیتی جدید برای شهر کابل، چهار نوار امنیتی برای تامین امنیت بهتر شهر در نظر گرفته شده است.

ویس برمک با یادآوری برنامه های اصلاحی وزارت داخله، علاوه کرد: «اکنون تغیراتی که در سطح رهبری حوزه های امنیتی پولیس شهر کابل  بوجود آمده نیز بخشی از پلان امنیتی کابل بوده و رهبری وزارت امورداخله ضمن گذاشتن صندوق های سمع شکایات در تمام حوزه های امنیتی پولیس شهر کابل، به منظور چگونگی رضایت مردم از عملکرد مسئولین حوزه ها و بررسی آن توسط رهبری وزارت، همچنین کارکرد مسئولین حوزه های امنیتی پولیس بطور متداوم تحت نظارت و ارزیابی ما قرار خواهد داشت.»

آقای برمک همچنین از آمادگی نیروی پولیس ملی جهت تامین امنیت پروژه تاپی که قرار است بزودی کار آن افتتاح گردد نیز به نیکلسون یاد کرد.

جنرال جان نیکلسون فرمانده نیروهای ناتو از برنامه های رهبری وزارت امور داخله به ویژه پلان امنیتی شهر کابل حمایت همه جانبه کرد و تغیرات و اصلاحاتی که در سطح رهبری حوزه های پولیس شهر کابل و در بنادر و میادین کشور، بوجود آمده از آن قدر دانی کرد.

فرمانده حمایت قاطع افزود: «ما آماده هستیم زمینه برنامه های آموزشی و تخصصی را برای مسئولین حوزه های امنیتی پولیس کابل که جدیدا از طریق پروسه امتحان رقابتی در این پست ها مقرر گردیده اند فراهم نمایم.»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *