• انتشار: ۲۸ حمل ۱۳۹۸
  • ساعت: ۱۲:۳۹
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 33791
پرینت
در دیدار ولسوالان تازه تعیین شده ولایات بامیان و دایکندی با سرور دانش مطرح شد

در ارائه خدمات عامه به مردم باید از تعلقات جانبی پرهیز کرد

ولسوالان تازه تعیین شده‌ی ولسوالی های خدیر، کیتی، اشترلی و میرامور در ولایت دایکندی، ولسوالان ولسوالی های یکاولنگ، شیبر و سیغان ولایت بامیان، قبل از ظهر امروز چهارشنبه با سرور دانش، معاون دوم رئیس جمهور، دیدار کردند.

ولسوالان جدیدالتقرر ولایت های بامیان و دایکندی در این دیدار از شفافیت پروسه استخدام، اعتماد حکومت مرکزی نسبت به آنان و تلاش معاون دوم رئیس جمهور در راستای حاکمیت قانون و نهادینه شدن عدالت اداری اظهار قدردانی کردند.

آنان از برخی مسایل مهم ولسوالی های محل خدمت شان گزارش داده و بر توجه حکومت مرکزی در راستای فراهم شدن زمینه خدمات مورد نیاز باشندگان ولسوالی های مربوطه تأکید ورزیدند.

دانش نیز تأکید کرد همانگونه که آنها در یک روند شفاف و مسلکی استخدام شده اند، در وظایف اداری و ارائه خدمات عامه به مردم، در چارچوب قوانین افغانستان به صورت حرفه‌ی مأموریت خویش را انجام داده از هرگونه تعلقات جانبی به صورت کلی پرهیز کنند.

معاون رئیس جمهور علاوه بر توضیح مسئولیت کلی و اداری ولسوالان در ولسوالی های محل مأموریت شان، به صورت اختصاصی رسیدگی به موقع و مناسب به مسایل امنیتی، معارف، صحت، نظم و استقرار عدالت را با همکاری بخش های عدلی و قضایی، از جمله وظایف مهم آنان عنوان کرد.

 دانش در این دیدار، بر ایجاد برقراری رابطه نیک ولسوالان با مردم، روابط اداری مستمر و مسلکی آنان با ادارات مرکز ولایت، پاسخگویی، شفافیت و نظارت دقیق آنان از روند ارائه خدمات به مردم تأکید ورزید.

معاون رئیس جمهور در خصوص برخی از مطالبات آنان برای رسیدگی به نیازهای فوری مردم در جریان حوادث غیر مترقبه مانند وقوع سیل و باران های موسمی وعده داد که مطالبات و خواسته های آنان را از طریق ادارات ذی ربط پی گیری خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *