• انتشار: 17 جولای 2017
  • ساعت: 13:19
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22683
پرینت

دختران بایسکل سوار بامیانی مقام اول تا سوم مسابقه بسیج ملی مبارزه با مواد مخدر را از آن خود کردند

ریاست مبارزه با مواد مخدر ولایت بامیان، به مناسبت هفته بسیج ملی مبارزه علیه مواد مخدر مسابقه بایسکل سواری بین دختران ولایت های کابل، هرات و بامیان مسابقه ای برگزار کرد.

در این مسابقه ۳۲ تن از دختران بایسکل ران اشتراک کرده بودند که در ختم این مسابقه صدیقه صدیقی، نجلا سخی زاده و مریم محمدی از بایسکل سوران بامیانی به ترتیب مقام اول، دوم و سوم را کسب کردند.

فاصله این مسابقه ۳۶ کیلومتر از دروازه غربی بامیان الی دروازه ورودی پارک ملی بندامیر بود.

محمد طاهر زهیر والی بامیان در محفل اختتامیه این مسابقه که در بند امیر نخستین پارک ملی کشور دایر شد بود، ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقه گفت که از اعتیاد به “سونامی خاموش” تعبیر شده است. ما با مدیریت، برنامه ریزی و هماهنگی می توانیم از گسترش آن جلوگیری کرده و شهروندان را نجات دهیم.

جاوید احمد قایم معین پالیسی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر در این محفل نیز گفت که اعتیاد یک مرض روانی است و باید جلوگیری شود. پیام این نوع برنامه‌ها در واقع دوری از اعتیاد به مواد مخدر است.

گفتنی است که برای برندگان مسابقه، کپ‌های قهرمانی و جوایز نقدی با حضور داشت مقام ولایت، جاوید احمد قایم معین پالیسی وزارت مبارزه علیه مواد مخدر و صدیقی رییس فدراسیون بایسکل رانی کشوراهدا شد.

در ختم این محفل رییس فدراسیون بایسکل رانی کشور گفت که هر سه نفر که مقام های اول، دوم و سوم این مسابقه بایسکل رانی را از آن خود شان کرده است، عضویت تیم بایسکل رانی کشور را نیز کسب خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *