• انتشار: 2 می 2017
  • ساعت: 18:32
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 20537
پرینت

داکتر تیمور شاران، به عنوان معین پالیسی و مسلکی اداره مستقل ارگان های محلی معرفی شد

ریاست جمهوری داکتر تیمور شاران را به عنوان معین پالیسی و مسلکی اداره مستقل ارگانهای محلی منسوب کرد.

در مراسم معرفی، صبح امروز ۱۳ ثور، بعد از قرائت حکم مقام عالی ریاست جمهوری، اقای عبدالباقی پوپل، سرپرست اداره مستقل ارگانهای محلی، از تعهد تمامی کارمندان این اداره در مرکز و ولایات برای پیشبرد اهداف اداره مستقل ارگانهای محلی صحبت کرد و یکی از مشخصات برجسته این اداره را حضور جوانان نخبه و متعهد در سطح رهبری عنوان کردند.

اقای نادر نادری، داکتر تیمور شاران را به حیث یکی از جوانان متخصص در امر حکومتداری معرفی نموده و افزودند: هدف ایجاد ارگانهای محلی کم کردن فاصله بین مردم در مرکز و محلات با مسئولین است که به این باور هستم که رهبری اداره مستقل ارگانهای محلی با حضور داکتر شاران، بیشتر از پیش در این امر موفق خواهند شد و سطح رضایت مردم بالاتر از گذشته می گردد.

در ادامه اقای عبدالمالک صدیقی، معین مالی و اداری اداره مستقل ارگانهای محلی صحبت کرد و گفتند که با مطالعه بیوگرافی و پیش زمینه کاری اقای شاران، متوجه شدم که ارگانهای محلی با حضور ایشان به حیث یکی از متخصصین در عرصه حکومتداری سیاسی، می تواند موفق تر از گذشته عمل کند.

در ختم داکتر تیمور شاران، ضمن اظهار سپاس از رهبری حکومت وحدت ملی و رهبری اداره مستقل ارگانهای محلی، تعهد خویش را برای تطبیق پالیسی حکومتداری محلی، اعلام نموده و اظهار امیدواری کردند که با همکاری تمامی کارمندان این اداره در مرکز و محلات، فرهنگ جدید حکومتداری محلی نهادینه خواهد شد.

قابل یاد اوری است که داکتر تیمور شاران، تحصیلات عالی خویش را به سطح دوکتورا، در کشور بریتانیا در بخش حکومتداری سیاسی، به اتمام رسانیده و با حضور خویش در رهبری چندین موسسه ملی وبین المللی توانسته است، تجربیات بسیار عالی در بخش حکومتداری اخذ نماید.

همچنین ایشان نویسنده چندین مقاله علمی و تخصصی برای جراید بین المللی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *