• انتشار: ۴ جوزا ۱۳۹۸
  • ساعت: ۱۴:۴۱
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 34857
پرینت
در دیدار محقق با بزرگان ولایت بهسود عنوان شد

حکومت و طالبان در بهسود تبانی کرده‌اند

بزرگان ولایت بهسود در دیدار با محمد محقق، معاون دوم رئیس اجرایی دولت وحدت ملی، تأکید کردند حکومت در برابر حمله کوچی‌ها به این ولایت و به شهادت رساندن هفت تن از نیروهای خیزش مردمی و زخمی ساختن چند تن دیگر هیچ اقدام خاصی انجام نداده‌است.

این بزرگان در دیدار با محقق که عصر روز گذشته درکابل انجام شد افزودند سکوت حکومت در برابر حمله گروه‌های مسلح تحت نام کوچی‌ها به ولایت بهسود و بی‌دفاع بودن مردم قابل تحمل نیست.

موسفیدان بهسود گفتند حکومت تا هنوز در قبال شهداى حادثه ٢٢ ثور و تهاجم همه جانبه دشمن نه تنها سکوت کرده که کوچکترین همکارى را انجام نداده‌است.

آنها تأکید کردن حکومت و طالبان برای بی‌خانمان کردن مردم در ولایت بهسود با هم تبانی دارند زیرا بعد از حمله یاد شده، طالبان یک رمه گوسفند متعلق به مردم را به همراه چوپانش با خود بردند.

به گفته بزرگان بهسود، طالبان تهدید کرده‌اند که در ۲۵ رمضان یک‌بار دیگر به بهسود حمله می‌کنند.

بزرگان ولایت بهسود سکوت حکومت در برابر حملات طالبان و عدم تلاش برای آزاد کردن افرادی که توسط آنها به گروگان گرفته شده را نشانه‌ی تبانی حکومت با طالبان می‌دانند. استاد محقق ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های شهدای حمله کوچی‌ها به ولایت کجاب بهسود وعده سپرد در همسویی با نهادهای حکومتی قضیه را پیگیری کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *