• انتشار: 22 ژانویه 2018
  • ساعت: 19:56
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 25874
پرینت
فرمانده قطعه خاص پولیس:

حمله به کانتیننتال پیچیده بود اما با عملکرد مسلکی موفق به مهار آن شدیم

سید محمد روشندل فرمانده عمومی قطعه خاص پولیس گفته است که حمله به هوتل کانتیننتال یک حمله پیچیده بود، اما نیروی قطعه خاص با مهارت مسلکی موفق به مهار این حمله شد.

 

چهار مهاجم مسلح شنبه شب به هوتل کانتیننتال شهر کابل حمله کرده و بر علاوه کشتن مهمانان خارجی و برخی شهروندان کشور با نیروهای امنیتی نزدیک به ۱۴ ساعت درگیر شدند.

در این حمله دست کم ۲۳ تن به شمول ۱۴ تبعه خارجی کشته شدند.

سید محمد روشندل فرمانده عمومی قطعه خاص پولیس امروز (دوشنبه) هنگام بازدید محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور از قرارگاه شان گفت: “حمله به هوتل کانتیننتال پیچیده بود، اما با مهارت مسلکی توانستیم جان هموطنان را نجات داده و دشمنان را نابود کنیم.

پاسوال سید محمد روشندل از فعالیت های قطعه مذکور در قالب عملیات خالد در سراسر کشور سخن گفت و از موثریت این قطعه در مقابله با دشمن و دفع حملات یادآوری کرد.

وی گفت که قطعه خاص پولیس در حملات تروریستی بر سفارت عراق، دانشگاه امریکایی افغانستان، شفاخانۀ شهید محمد داوود خان، مرکز تعلیمی امنیت ملی و هوتل انترکانتینتال و در سطح ولایات به دشمن جواب دندان شکن داده است.

او بیان اینکه در حال آمادگی بیشتر برای سال ۱۳۹۷ هستند، گفت: “قطعه خاص پولیس ملی در مسیر درست در حرکت است و در پرتو قانون اساسی، آماده خدمتگذاری به نظام، مردم و وطن می باشد.”

آقای روشندل از رئیس جمهور خواست که در قسمت تداوی سربازان و ایجاد فرصت های شغلی به معلولین قطعۀ مذکور توجه نماید.

محمد اشرف غنی رئیس جمهوری کشور نیز در سخنانی از قهرمانی تمامی نیروهای دفاعی و امنیتی یاد کرد و از آنها قدردانی نمود.

وی وعده سپرد که به مشکلات و درخواست های نیروهای امنیتی به شمول قطعه خاص پولیس رسیدگی خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *