• انتشار: 3 جولای 2017
  • ساعت: 12:25
  • سرویس: اجتماعی
  • کدخبر: 22152
پرینت

حفظ و مراقبت فرودگاه کابل به شرکت ساختمانی هریرود واگذار شد

حفظ و مراقبت فرودگاه بین المللی حامد کرزی کابل به مدت سه سال، طی قراردادی میان اداره مستقل هوانوردی کشور و شرکت هریرود به این شرکت واگذار شد.

محمود شاه حبیبی رئیس عمومی اداره مستقل هوانوردی ملکی قرارداد ارایه خدمات حفظ و مراقبت میدان هوایی بین المللی حامد کرزی را با عبدالعزیز حکیمی رئیس شرکت ساختمانی هریرود امضا کرد.

این پروژه به مدت سه سال به ارزش (۱۰۴۹۹۰۶۰۰) افغانی به شرکت هریرود سپرده شد.

براساس خبرنامه ای از سوی اداره مستقل هوانوردی ملکی کشور، رئیس عمومی این اداره هنگام امضای این قرارداد حفظ و مراقبت تمام تاسیسات هوانوردی ملکی کشور را مهم خوانده، تاکید کرد که این اداره از هیچ نوع سعی و تلاش در زمینه دریغ نخواهد کرد.

اداره مستقل هوانوردی ملکی به منظور ارایه خدمات حفظ و مراقبت میدان هوایی بین المللی حامد کرزی، پروسه طی مراحل تدارکاتی پروژه حفظ و مراقبت این میدان را از طریق اداره تدارکات ملی آغاز کرده بود که در پروسه داوطلبی پروژه مذکور به تعداد ۷ شرکت داوطلب اشتراک و هر یک پیشنهادهای خویش را ارایه کردند.

بعد از پروسه ارزیابی پیشنهاد شرکت های اشتراک کننده در داوطلبی، شرکت ساختمانی هریرود تمام معیارهای شرطنامه اداره را تکمیل کرده و گزارش ارزیابی جهت منظوری به اداره تدارکات ملی ارسال شد.

در نتیجه کمیسیون تدارکات ملی طی فیصله شماره (۱۸۷۴) مورخ ۲۹/۳/ ۱۳۹۶ خویش قرارداد مذکور را منظور کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *