• انتشار: 25 فوریه 2016
  • ساعت: 14:04
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 7594
پرینت

حدود ۵۰ عضو داعش در ۲۴ ساعت گذشته کشته شدند

وزارت دفاع ملی می گوید که در ۲۴ ساعت گذشته در عملیات های تصفیه ای نیروهای امنیتی در نقاط مختلف کشور ۵۰ مخالف مسلح کشته و ۲۶ تن دیگر زخمی شدند.

در خبرنامه ای که وزارت دفاع منتشر کرده است، امده که از ۵۰ تروریستی که کشته شده است ۴۶ تن آنان عضو گروه تروریستی داعش بوده است.

به نقل از خبرنامه، عملیات ضد گروه تروریستی داعش در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار و ولسوالی گومل ولایت پکتیکا صورت گرفته است.

همچنان در خبرنامه امده است که در نتیجه عملیات تصفیه ای نیروهای فرقه عملیات های خاص در مربوطات ولسوالی گرشک ولایت هلمند تعدادی از مخالفان مسلح کشته و ۵ تن زخمی شدند.

همچنین ذکر شده است که در مربوطات ولسوالی دشت ارچی ولایت کندز یک از فرماندهان مخالفان مسلح با تعدادی از افرادش کشته و ۱۵ تن دیگر زخمی شده اند .

وزارت دفاع می گوید که عملیات تصفیه ای که در مربوطات ولسوالی پشت رود ولایت فراه صورت گرفت ۱۰ تن مخالف مسلح به شمول ۲ تن از فرماندهان شان کشته و ۲ تن زخمی شدند.

به نقل از خبرنامه ی وزارت دفاع، در این عملیات ها  که در نقاط مختلف کشور راه اندازی گردیده یک مقدار سلاح و مهمات نیز به دست آمده و ده ها حلقه ماین کشف و خنثی شده است .

گفتنی است که در این عملیات ها ۳ سرباز اردوی ملی نیز کشته شده اند.

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *