• انتشار: ۱۷ حمل ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۱:۳۲
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 19837
پرینت

حدود ۵۰ شورشی در ۲۴ ساعت گذشته به هلاکت رسیدند

وزارت دفاع ملی اعلام کرده است که طی ۲۴ ساعت گذشته در چندین رشته عملیات تهاجمی در سراسر کشور ۴۸ شورشی وابسته به گروه های تروریستی به هلاکت رسیدند و ۱۶ تن دیگر زخمی شده اند.

خبرنامه ای که وزارت دفاع منتشر کرده گفته است که این عملیات با پشتیبانی نیروی توپچی، هوایی و زمینی در مربوطات ولایات، کاپیسا، ننگرهار، پکتیکا، لوگر، کندهار، ارزگان، زابل، هرات، فاریاب، کندز، بلخ، سرپل و هلمند راه اندازی شده بود.

به نقل از خبرنامه در مربوطات شهر ترینکوت ولایت ارزگان ۲۵ تن دهشت افگن هلاک و یک عراده موتر نوع صرف مملو از مواد انفجاریه از بین برده شد.

همچنین در مربوطات ولسوالی شیندند ولایت هرات ۱۰ دهشت افگن کشته و ۷ تن زخمی و در مربوطات ولسوالی گرشک ولایت هلمند ۶ تن دهشت افگن از بین برده شدند.

در خبرنامه امده که در نتیجه این عملیات در مربوطات مرکز ولایت پکتیکا ۶ تن دهشت افگن کشته و ۷ تن زخمی و در مربوطات ولسوالی شاه جوی ولایت زابل یک تن دهشت افگن از بین برده شده  و ۲ تن دیگر زخمی گردیده اند.

وزارت دفاع می گوید که  اردوی ملی به عنوان نیروی دفاعی کشور با تمام توان، حاضر به هر نوع قربانی  برای تامین امنیت و آرامش مردم بوده و به خاطر ازبین بردن این تروریستان عزم و اراده قوی دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *