• انتشار: 30 جولای 2017
  • ساعت: 11:30
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 23004
پرینت

حدود ۵ هزار لیتر مواد کیمیایی هنگام وارد کردن در گمرک نیمروز کشف و ضبط شد

پولیس مبارزه با مواد مخدر وزارت امور داخله در ولایت نیمروز یک محموله بزرگ مواد کیمیایی که برای تولید هیرویین وارد کشور می شد، کشف و ضبط کرد.

خبرنامه ای که از سوی این مرکز منتشر شده، امده است که این مواد روز گذشته ۷ اسد توسط که در دو کانتینتر در بشکه های ضدیخ رادیاتور وسایط نقلیه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

به نقل از خبرنامه، مقدار کشف شده ۴۸۰۰ لیتر نوع استیک انهایدراید است که از این مواد برای تهیه هیرویین استفاده می شود.

پولیس مبارزه با مواد مخدر می گوید که در پیوند به این قضیه کسی دستگیر نشده اما تحقیقات برای دستگیری مالکان آن ادامه  دارد.

در رویدادی دیگر در ولایت سمنگان پولیس مبارزه با مواد مخدر، مقدر ۸۳ کیلوگرام چرس را از یک موتر نوع توربو کشف و ضبط کرده است.

در خبرنامه نوشته شده که دو تن مظنون دستگیر شده که در تحقیقات ابتدایی اعتراف کرده اند که این مقدار چرس را برای فروش به شهر مزار شریف انتقال می دادند.

این دو تن با این مقدار مواد مخدر در دروازه آق مزار شهر ایبک مرکز ولایت سمنگان از سوی نیروهای پولیس مبارزه علیه مواد مخدر دستگیر و به پنجه قانون سپرده شدند.

در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی نیز نیروی پولیس مبارزه علیه مواد مخدر دو قاچاقبر را دستگیر و به پنجه قانون سپردند.

یک تن که میخواست ۱٫۱۹۲ کیلوگرام شیشه را از کابل به شهر دبی امارات متحده عربی قاچاق نماید شناسایی و تحت نظارت قرار گرفت.

در همین حال یکتن دیگر که قصد داشت ۲۰ کپسول هیروئین بلعیده شده را به هندوستان قاچاق نماید نیز از سوی نیروی این معینیت دستگیر و برای تحقیقات بیشتر تحت نظارت قرار گرفته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *