• انتشار: ۲۷ سنبله ۱۳۹۶
  • ساعت: ۱۷:۵۴
  • سرویس: امنیت و جرایم
  • کدخبر: 24338
پرینت

حدود ۵ تُن مواد کیمیایی نوع تیزاب در نیمروز از بین برده شد

مسئولان در ولایت نیمروز می گویند که به مقدار ۴۸۰۰ کیلوگرام مواد کیمیاوی نوع تیزاب که برای ساختن هیرویین مصرف می شد در این ولایت از بین برده شد.

این مواد روز یکشنبه ۲۶ سنبله با حضورداشت محمد سمیع والی نیمروز، رئیس شورای ولایتی و برخی از روسای ادارات ملکی و نظامی حریق شد.

انجینیر محمد سمیع والی نیمروز بر مبارزه جدی علیه کشت، قاچاق و استعمال مواد مخدر تاکید و اضافه کرد، اولویت، تطبیق قانون در تمامی سطوح است و حریق نزدیک به ۵ تن مواد کیمیاوی نوع تیزاب نیز بیانگر مبارزه با مواد مخدر و تطبیق قانون در زمینه میباشد.

والی نیمروز موفقیت های نیروی امنیتی و کشفی را همکاری مردم ولایت نیمروز دانسته و می افزاید؛ بدون شک مردم نیمروز در بر قراری صلح و ثبات، انکشاف و حکومتداری خوب نهایت سعی نموده اند که جا دارد ضمن تشکری از نیروی امنیتی منجمله مدیریت مبارزه با مواد مخدر قوماندانی امنیه نیمروز، از مردم صلح دوست این ولایت قدردانی ویژه نمایم.

والی نیمروز مبارزه با مواد مخدر را یکی از اولویت های کاری و برنامه ریزی شده حکومت محلی این ولایت تلقی نموده، بر مبارزه جدی با این پدیده شوم تاکید کرد. او از دستگیری و به پنجه قانون سپردن زارعین، قاچاقبران و استفاده کنندگان مواد مخدر نیز خبرداد.

در همین حال مل پاسوال خواجه جیلانی ابوبکر قوماندان امنیه نیمروز از همکاری مردم در زمینه کشف و ضبط مواد مخدر و تامین امنیت ستایش کرد.

این درحالیست که در حدود چهار ماه قبل نیز نزدیک به ۵ تن مواد مخدر در ولایت نیمروز کشف و حریق گردیده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *