• انتشار: 27 ژانویه 2018
  • ساعت: 22:06
  • سرویس: برگزیده ها
  • کدخبر: 25946
پرینت

جنرال دوستم: پس از بازگشت انتقام خون هموطنانم را می گیرم

جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری کشور گفته است که پس از بازگشت به افغانستان انتقام خون افغان ها را خواهد گرفت.

جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری که گفته می شود در تبعیدی ناخواسته در کشور ترکیه بسر می برد، در واکنش به حمله مرگبار تروریستی امروز شهر کابل گفته است که پس از بازگشت به افغانستان، انتقام خون هموطنانش را از تروریستان و دشمنان خواهد گرفت.

آقای دوستم در پیامی گفته است که به شدت از مصایبی که بر افغان ها می رود رنج می برد و راضی به دیدن چشمان پر از اشک شهروندان کشور نیست.

وی در پیامش افزوده است: “همچنانکه به شما وعده تأمین امنیت و برچیدن بساط دهشت و وحشت را داده بودم؛ اینک بار دیگر تکرار می ‌کنم که در این راستا آماده خدمت‌ گزاری هستم.”

او همچنین می افزاید: “هر زمانی که فرصت بازگشت به وطن برایم مساعد شود، انتقام خون هموطنانم را از دشمنان دهشت افگن و زبون خواهم گرفت.”

او ضعف و کم کاری نهادهای امنیتی و کشفی را مسئول رویدادهای امنیتی اخیر دانسته و گفته است که کم کاری های آنان سبب شده تا دشمنان تا پشت دروازه های وزارت داخله نفوذ کنند.

جنرال عبدالرشید دوستم معاون اول ریاست جمهوری که از چند ماه پیش بدین سو در کشور ترکیه بسر می برد، گفته می شود چندین بار تلاش به امدن به کشور کرده است، اما هر بار دست هایی مانع از ورود او به کشور شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *