• انتشار: 1 می 2018
  • ساعت: 18:42
  • سرویس: سیاست
  • کدخبر: 27914
پرینت

جلسه شورای امنیت به بحث درباره تامین امنیت غرب کابل پرداخت

دفتر ریاست جمهوری گفته است که جلسه شورای امنیت قبل از ظهر امروز به بحث درباره تامین امنیت منطقه غرب کابل و همچنین درخصوص رویداد تروریستی روز گذشته در کابل پرداخت.

دفتر ریاست جمهوری در خبرنامه ای نوشته است که جلسه شورای امنیت قبل از ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهور کشور برگزار شد که در آن به بحث درباره تامین امنیت منطقه غرب کابل و همچنین در خصوص رویداد تروریستی روز گذشته در کابل پرداخت.

در این جلسه، مسئولین نهادهای امنیتی گزارش های مربوطه شان را در خصوص رویداد تروریستی روز گذشته ارائه کردند.

خبرنامه دفتر ریاست جمهوری می افزاید که آقای غنی در این جلسه ضمن ابراز تاسف به خاطر رویداد متذکره، گفت: «آزادی بیان و فعالیت های آزاد رسانه ها برای حکومت از اهمیت خاص برخوردار است.»

وی به مسئولین مربوطه وظیفه سپرد تا چگونگی وقوع رویداد دیروز و خلاء های امنیتی را بررسی نموده، جزئیات و حقایق را در این رابطه با رسانه ها و مردم شریک سازند.

رئیس جمهور افزود که رویداد تروریستی دیروز، حمله بالای آزادی بیان و جنایت علیه بشریت است و عاملان آن به پنجۀ قانون و عدالت سپرده خواهد شد.

در این جلسه در مورد وضعیت امنیتی ولایات مختلف کشور نیز بحث صورت گرفت و ضمن بررسی چالش ها و مشکلات، به مراجع مربوط جهت بهبود وضعیت امنیتی هدایات مشخص داده شد.

دفتر ریاست جمهوری همچنین در خبرنامه اش افزوده که در پایان این جلسه، در خصوص مشکلات افغان‌های مقیم عربستان سعودی بحث صورت گرفت و به مسئولین مربوطه هدایت داده شد تا در زمینه با آنان همکاری نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *